Close

Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 175
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Jakiś termin?
    Niedługo, cały czas pracuję.



    Machinery Natural HDR Wersja 2.1.4 (28-07-2011)
    Edytor:

    * Tryby przetwarzania dla obrazów panoramicznych 180 i 360 stopni.

    ... i ładny sampelek znaleziony w sieci i przetworzony przez Machinery.


    www.machineryhdr.com

  2. #112

    Domyślnie

    Przepraszam panowie Nikoniarze przez duże N.Byłem na stronie dla N-D5100 i widzę,że to paranoja,wszyscy się chwalą że kupili N-D5100,a żaden nie wie co to HDR w tym modelu.Jeżeli ktoś miał z tym styczność, proszę o podpowiedz,zestaw wpisałem na forum D5100.

  3. #113

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia,ja mam kompakta i pracuje na Expresie,

  4. #114

    Domyślnie

    Świetne efekty. Jestem ciekaw jak radzi sobie photoshop cs5 ze swoimi nowymi dodatkami hdr w porównaniu z machinery?

  5. #115

    Domyślnie

    Mam trochę drewniane oko i chyba zero doświadczenia, więc nie będę się wypowiadał na temat przetwarzania obrazków.
    Ale pierwsze co minie zaczęło wkurzać w MACHINERY HDR Effects to, to że program nie pamięta osobno katalogu z którego ładujemy fotkę i w którym zapisujemy gotowca.
    Takie ciągłe przeskakiwanie z katalogu do katalogu nie jest delikatnie mówiąc, zbyt wygodne. A zwłaszcza, że nie można obrabiać fotek grupowo, tylko pojedynczo.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Ale pierwsze co minie zaczęło wkurzać w MACHINERY HDR Effects to, to że program nie pamięta osobno katalogu z którego ładujemy fotkę i w którym zapisujemy gotowca.
    Poprawię to przy najbliższej okazji.
    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    A zwłaszcza, że nie można obrabiać fotek grupowo, tylko pojedynczo.
    O jakie "grupowe" przetwarzanie chodzi? Program ma przecież opcję przetwarzania wsadowego.

  7. #117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MareckiMarek Zobacz posta
    O jakie "grupowe" przetwarzanie chodzi? Program ma przecież opcję przetwarzania wsadowego.
    Chodzi mi o przetwarzanie kilku fotek jednocześnie na bazie jednych ustawień. np. Zaznaczam katalog i jednym poleceniem program obrabiałby wszystkie fotki w tym katalogu. Może jest tam coś takiego tylko jeszcze nie doszedłem do tych opcji.
    Wczoraj kupiłem Machinery Natural HDR 2 i z zapamiętywaniem tych katalogów jest to samo, co w HDR Effects
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Chodzi mi o przetwarzanie kilku fotek jednocześnie na bazie jednych ustawień. np. Zaznaczam katalog i jednym poleceniem program obrabiałby wszystkie fotki w tym katalogu. Może jest tam coś takiego tylko jeszcze nie doszedłem do tych opcji.
    Do tego właśnie służy "przetwarzanie wsadowe". Należy użyć aplikacji Machinery Explorer żeby stworzyc listę plików do przetwarzania.
    http://www.machineryhdr.com/natural/instruction.php

  9. #119

    Domyślnie

    Fajnie działa to przetwarzanie wsadowe. Ale znów mam kilka spostrzeżeń.
    Oczywiście zapamiętywanie tylko ostatniego katalogu.
    Baza własnych projektów powinna być domyślnie w jednym określonym katalogu, i on powinien pojawiać się zawsze, jako domyślny. Oczywiście z możliwością wyszukania innego. Na przykład, otwieramy program Machinery Explorer i mamy już wpisany domyślny katalog z projektami. A jak wybierzemy inny to powinien go pamiętać do zamknięcia programu.
    I na razie ostatnie spostrzeżenie. Gdy przeciągamy fotki w Machinery Explorer z górnego pola na dolne, to jak przesuniemy myszką z chwyconym plikiem po jakimś polu wyboru widoku, widok zmienia się. Sądzę, że te pola powinny się aktywować tylko, gdy na nie klikamy a nie przesuwając po nich myszką z chwyconym plikiem. A tak po za tym te pola powinny chyba być nad oknem, na które mają wpływ. Na przykład obok ikonki odświeżania.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  10. #120

    Domyślnie

    O zgrozo!
    Dlaczego te programy nie są całkowicie po Polsku?
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •