Jeśli było, to usuńcie, myślę że warto zobaczyć
Szukaj
Jeśli było, to usuńcie, myślę że warto zobaczyć
najlepszy jest sposób radzenia sobie jak nas ktos zastawi...![]()
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
No i super. Już nie będziesz musiał obawiać się żadnych IED.![]()
Uwielbiam ten program.
A jeszcze bardziej jego budżet![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Spoko drynda
...a na marginesie - żeby nie było - mamy podobny krajowy
czyli Żubr z AMZ (awtomobilnyj zawod) Kutno
![]()
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
"Wojskowy tak nie działa jak cywil"
Masz rację, cokolwiek by powyższe miało oznaczać, jednak...
należy pamiętać, że marauder też zaczynał jako pojazd militarny,
czyli jeszcze nic straconego. Żubr w tej wersji wygląda przecież sympatycznie
Mało tego, istnieje też wersja dla policji (prócz trzech wojskowych),
która mogłaby się świetnie nadafać do fotografowania.
Coś dla amatorów zwierzyny lub reporterów
W pierwszym wypadku dobrze by było przemalować,
a w drugim wręcz przeciwnie
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami