Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Plecak

  1. #1

    Domyślnie Plecak

    Poszukuje plecaka do następującego zestawu D90 + N 18-105 + N 50.18 + N 70-300. Proszę o wasze opnie i propozycje. Koszt do 200zł.

  2. #2

    Domyślnie

    Lowepro SlingShot 100 AW, mały, zgrabny, niepozorny, mam i jestem zadowolony tylko jest na jedno ramię i nie każdemu może to pasować.
    D300, F90x, F401: S17-50, N70-210/4, N35-105
    Praktica MTL 5B, MTL 3 : Helios 44m-4, Revuenon 135 2.8. Pentor 28 2.8, Domiplan 50 2.8
    Zorka 4, Fied 5, Smiena Symbol, Lubitel 166 U, Agfa Isolette II

  3. #3

    Domyślnie

    Szukam tylko posiadającego dwa ramiona.

  4. #4

    Domyślnie

    Lowepro Microtrekker .
    The name of the game is to fill the frame.

  5. #5

    Domyślnie

    poszukaj LowePro OrionTrekker II. Już go nie robią, ale może w jakimś sklepie się jeszcze jedna zakurzona sztuka znajdzie. A na Twój zestaw będzie akurat.
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  6. #6

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    W-wa/3miasto
    Posty
    95

    Domyślnie

    Spójrz na ten http://allegro.pl/benro-beyond-b200-...703069746.html
    Zmieści wszystko co potrzebujesz i zostanie jeszcze miejsce. Jakość plecaka bardzo dobra.
    cała szafa puszek i zawalona piwnica słoikami

  8. #8

    Domyślnie

    benro beyond b200 jeśli coś oprócz foto, kata dr-461 jesli stricte foto - używałem obu rozwiązań i całkiem przyjemnie (przy czym ja do tego jeszcze miałem sabinkę i 50tkę 1.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #9

    Domyślnie

    Podłącze się pod temat żeby nie zakładać nowego a mianowicie co sądzicie o tym plecaku ??
    http://allegro.pl/plecak-trekker4001...700299186.html
    Myślę że za taką cenę warto ale też szkoda mi wywalić 100zł w błoto.
    D200 / 18-105 VR

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Ja polecałbym ten plecaczek; http://www.sklepfotograficzny.pl/tor...-Runner-200AW/
    Cena przekracza 200 zł, ale myślę, że warto w niego zainwestować. Przymierzałem się kiedyś do większego modelu z tej serii- Pro-Runner-300AW. Uważam, że są świetnie wykonane i stosunkowo pojemne. A model 200AW jest na prawdę bardzo zgrabny i poręczny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •