Close

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 150

Wątek: Cos sredniego

  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Przybądź mścicielu!
    Mam na to papier Generalnie z dysleksji został mi problem z "jóż", "kont" i "bochater". Wiem jak to się pisze ale nigdy nie piszę dobrze.

  2. #102

    Domyślnie

    Mam na to papier Generalnie z dysleksji został mi problem z "jóż", "kont" i "bochater". Wiem jak to się pisze ale nigdy nie piszę dobrze.
    Papier może jedynie wpłynąć na łagodniejszy wymiar kary. Nie wpływa na termin egzekucji
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  3. #103

    Domyślnie

    Do zbiorczego zamówienia na Araxy 60 dopisuję się ja!
    Aria

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blady_kriss Zobacz posta
    Do zbiorczego zamówienia na Araxy 60 dopisuję się ja!
    I ja!

  5. #105

    Domyślnie

    ok, klamka zapadla... zanim kupie sobie "aparat dla prawdziwego mezczyzny" najpierw Arax 60 - jak sie nie dogadamy, nastepny wlasciciel latwo sie znajdzie
    ps.
    tomwidlak-chyba nalezy Ci sie premia specjalna z Kijova a moze nawet jakas ciepla posadka w dziale marketingu- mnie przekonales

  6. #106
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Posty
    903

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomett Zobacz posta
    ok, klamka zapadla... zanim kupie sobie "aparat dla prawdziwego mezczyzny" najpierw Arax 60 - jak sie nie dogadamy, nastepny wlasciciel latwo sie znajdzie
    ps.
    tomwidlak-chyba nalezy Ci sie premia specjalna z Kijova a moze nawet jakas ciepla posadka w dziale marketingu- mnie przekonales
    Ja tak wlasnie Sobie mysle ze Zeiss (Contax), Leica i Arax to powinni mi placic za ten dobroczynny marketing

    I jak juz masz zamawiac, to moze im wspomnij przy zamowieniu, o mnie

    Co do sprzedazy Araxa, Amelka dala za Swoj 1203zl, po roku sprzedala za 1150zl od reki, takze jak by Ci sie jakims cudem nie spodobal, wiele mysle nie stracisz

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomwidlak Zobacz posta
    Ja tak wlasnie Sobie mysle ze Zeiss (Contax), Leica i Arax to powinni mi placic za ten dobroczynny marketing
    Dobroczynny to on chyba z nazwy... muszą Ci płacić, bo inaczej nie był byś taki zawzięty

  8. #108
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Posty
    903

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klocek Zobacz posta
    Dobroczynny to on chyba z nazwy... muszą Ci płacić, bo inaczej nie był byś taki zawzięty
    To dobroc serca i glebokie przekonania i Contax mi placi, z zaswiatow

  9. #109

    Domyślnie

    Mnie zastanawia skad taka duza rozbieznosc w cenie pomiedzy Araxem a Hartblei. 399$ vs. 240$. Niby pchaje wiec do zestawu w Araxie, ale po co komu takie duperele jak pierscien makro... Czy jest jakies sensowne wytlumaczenie dla takiej roznicy w cenie?

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomett Zobacz posta
    ok, klamka zapadla... zanim kupie sobie "aparat dla prawdziwego mezczyzny" najpierw Arax 60 - jak sie nie dogadamy, nastepny wlasciciel latwo sie znajdzie
    Będziesz zadowolony... może nie tak od końca z 'ergonomii' ale z efektów napewno
    Wizjer z pomiarem wydaje mi się że jest ciut jaśniejszy i wygodniejszy do ostrzenia niż w m645, patrzenia przez kominki nie porównałem bo do m645 kominka nie posiadam.
    Nie wiem jak w Araxie ale w Kievie60 należy jedynie dbać o pewne zasady aby mechanizm naciągu sie nie rozregulował. Jak będziesz o tym pamiętał to aparat będzie w pełni sprawny przez długi czas. Chodzi tu o to aby nie kręcić kółkiem zmiany czasu bez wcześniejszego naciągnięcia migawki. Nie wiem na ile to trafne ostrzeżenia, ja się do nich stosowałem i pięknie Kiev60 mi klatki dzielił (nowy właściciel też nie ma z tym problemu z tego co wiem). Testować co się stanie jak se pokręcę bez naciągu nie testowałem... ale w niektórych przechodzonych egzemplarzach problem nakładanych klatek może właśnie z tego się bierze.
    Aaa... i jeszcze ostrzegali przed swobodnym puszczaniem dźwigni naciągu... lepiej przytrzymać. To też negatywnie wpływa na pracę mechanizmu.
    Ostatnio edytowane przez roofman ; 02-07-2011 o 08:23 Powód: dopiska zdania


Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •