Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie Matin NEOPRENE profilowane 43mm

    Szukam, szukam i nic. Czy ktoś pomoże i wskaże mi w pl sklep gdzie taki pasek można kupić. Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 30-07-2013 o 17:27 Powód: "pomorze"

  2. #2

    Domyślnie

    Ja kupowałem w tym sklepie http://www.systembank.pl/
    z tego co widzę teraz nie mają na stanie ale nie zaszkodzi zapytać.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Ja kupowałem w tym sklepie http://www.systembank.pl/
    z tego co widzę teraz nie mają na stanie ale nie zaszkodzi zapytać.
    Też tam kupiłem 1-2 tyg temu. Polecam.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Też tam kupiłem 1-2 tyg temu. Polecam.
    Kolego a masz ten profilowany czy wersje plus ? ktorys z tych paskow ma takie zapinki plastikowe ktore w kazdej chwili mozna odpiac - nie wiem czy to jest wytrzymale i czy mozna spokojnie nosic aparat na szyi? :/
    FX

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Kolego a masz ten profilowany czy wersje plus ? ktorys z tych paskow ma takie zapinki plastikowe ktore w kazdej chwili mozna odpiac - nie wiem czy to jest wytrzymale i czy mozna spokojnie nosic aparat na szyi? :/
    Kupiłem prosty, nieprofilowany i bez spinek. Przez kilkanaście godzin sprawdził się wyśmienicie. Mam też starszego matina, profilowanego, dźwigającego d700+17-35+BP+sb800 z 5 eneloopami i z tym pracuje się wyśmienicie. Kto raz zasmakował pracy z paskiem neoprenowym, ten śmiem twierdzić już nigdy nie użyje systemowego. MZ, spinki do odpinania są zbędne, jeden aparat mam na szyi, drugi na ramieniu, a jak trzeba, owijam pasek wokół nadgarstka/ przedramienia dwa razy i fotografuję aparatem w ręku- to dodatkowe zabezpieczenie. Dodam na koniec, że chyba wygodniej mieć ten profilowany na ramię, moze będzie mniej zsuwać się z ramienia, bo ten prosty włąśnie musiałem poprawiać często, a jak profilowany miałem na ramieniu, nie zsuwał mi się tak.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    Kupiłem prosty, nieprofilowany i bez spinek. Przez kilkanaście godzin sprawdził się wyśmienicie. Mam też starszego matina, profilowanego, dźwigającego d700+17-35+BP+sb800 z 5 eneloopami i z tym pracuje się wyśmienicie. Kto raz zasmakował pracy z paskiem neoprenowym, ten śmiem twierdzić już nigdy nie użyje systemowego. MZ, spinki do odpinania są zbędne, jeden aparat mam na szyi, drugi na ramieniu, a jak trzeba, owijam pasek wokół nadgarstka/ przedramienia dwa razy i fotografuję aparatem w ręku- to dodatkowe zabezpieczenie. Dodam na koniec, że chyba wygodniej mieć ten profilowany na ramię, moze będzie mniej zsuwać się z ramienia, bo ten prosty włąśnie musiałem poprawiać często, a jak profilowany miałem na ramieniu, nie zsuwał mi się tak.
    Wlasnie jestem za tym profilowanym , tylko ze on ma te plastikowe spinki ( klamry ) i boje sie ze podczas noszenia body na szyi ktoras moze puscic :/
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Wlasnie jestem za tym profilowanym , tylko ze on ma te plastikowe spinki ( klamry ) i boje sie ze podczas noszenia body na szyi ktoras moze puscic :/
    jak ostatnio kupowałem, szukałem profilowanego bez klamr, ale nie było, stąd wybrałem prosty. Jeśli na rynku nie ma profilowanych bez klamr, możesz poczekać albo kupić z klamrami, które obetniesz i zszyjesz porządnie lub dasz do zszycia u krawca (rymarza), który ma odpowiednią maszynę, igłę i nici.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bialogardzianin Zobacz posta
    jak ostatnio kupowałem, szukałem profilowanego bez klamr, ale nie było, stąd wybrałem prosty. Jeśli na rynku nie ma profilowanych bez klamr, możesz poczekać albo kupić z klamrami, które obetniesz i zszyjesz porządnie lub dasz do zszycia u krawca (rymarza), który ma odpowiednią maszynę, igłę i nici.
    No i chyba tak zrobie klamry odetne i sie zszyje , no chyba ze przejda moj test probny i beda wytrzymale w sumie z drugiej strony skoro daja te klamry to chyba musza byc wytrzymale prawda ?
    FX

  9. #9

    Domyślnie

    mam oba profilowane - z klamrami i bez. Zadnego problemu od ponad roku. Poczatkowo rowniez sie o to obawialem, ale niepotrzebnie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    mam oba profilowane - z klamrami i bez. Zadnego problemu od ponad roku. Poczatkowo rowniez sie o to obawialem, ale niepotrzebnie
    na taka odpowiedz czekalem - w takim razie zamawiam profilowany z klamrami.
    FX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •