Witam
posiadam nikona d300s w sumie od niedawna aczkolwiek wydaje mi się że coś jest nie tak. Wydaje mi się czy te zdjęcia są za mocno zaszumione? tu akurat printscreen z lightroom zdjęcie jest wykonane w raw iso 500. czy to jest normalne?
czy coś robię źle czy jeszcze inne cuda
link d zdjęcia jest tutaj
pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami