Zazwyczaj była tendencja do wrzucania w puszki z niższego segmentu, matryc znanych z wyższych modeli. Odwrotnie, nie pamiętam...
Szukaj
Zazwyczaj była tendencja do wrzucania w puszki z niższego segmentu, matryc znanych z wyższych modeli. Odwrotnie, nie pamiętam...
No niezbyt. D300s ma tą samą matrycę co D90 ( http://optyczne.pl/porownaj.php?co=a...0=963&add1=764 ) i właśnie lepszą obudowę, AF itd a się sprzedaje bo na tym polega pozycjonowanie Nikona w segmencie DXWięc Nikon wrzucił matrycę z "niższego" modelu do "wyższego" przy upgradzie z D300 do D300s. Poza tym matryca D7000 jest wyraźnie lepsza od tej z D5000/D90/D300s - lepsze używalne ISO i wyraźnie większa rozpiętość tonalna. Jak dla mnie to następca D300s to będzie D7000 z pancerną obudową i w końcu z celnym AF
![]()
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Wiadomo już coś o manualnych nastawach w trybie filmowania? Da się ustawić ekspozycję bez wychodzenia z LiveView?
Kenjiro nie wiem czy się będzie dało. Znalazłem taki filmik na yt: http://www.youtube.com/watch?v=zrpbdFvezDA , dziwnie trochę, że bez LiveView nie da się nagrywać filmów. Poza tym pojawiły się pierwsze ceny sklepowe: http://www.skapiec.pl/szukaj/w_calym_serwisie/d5100. Body od 2999zł xD - moim zdaniem przesada w porównaniu choćby z 600D czy A580.
Ostatnio edytowane przez AdiPL ; 13-04-2011 o 14:31
Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/
Skontaktuj się z nami