Witam,
Chciałbym się dowiedziec, w jaki sposób mogę w Nikonie D5000 zmienić nagrywanie z 24kl/s na 25 kl/s . Po przejrzeniu aparatu nie znalazłem przełącznika na tą wartość.
Jest mi to potrzebne do pozbycia się "smug" ( które latają z góry do dołu) podczas kręcenia filmu.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami