O ile pamiętam to d5000 na starcie kosztował bardzo podobnie. Ceny spadły dopiero po pół roku.
Szukaj
O ile pamiętam to d5000 na starcie kosztował bardzo podobnie. Ceny spadły dopiero po pół roku.
digit ma rację. Znalazłem tak na szybko:
http://www.vobis.pl/aktualnosci/3000...kon_d5000.aspx
Obracany wyświetlacz - zbędny bajer
Tak samo jak możliwość nagrywania filmów - jak się naucze robić ładne fotki to w dobrym momencie lepiej coś cyknąć niż kręcić film .
NEX- 5R
Oczywiście, że moja opinia, innaczej miałbym nick ALL WORLD![]()
NEX- 5R
Faktycznie ceny są kosmiczne i mało zachęcające jak na tak proste body ale o ile pamiętam D7000 miał na wstępie sugerowaną cenę coś koło 4700zł a w rzeczywistości było nieco taniej.
D90 szkiełka i błyskotki
Za mikrofon wołają 120f. no i można jeszcze dołożyć moduł GPS za 203f ale...
NEX- 5R
no tylko, że teraz za takie ceny to ma się dwa w jednymkiedyś aparat 3 tyś, kamera 3 tyś
![]()
Skontaktuj się z nami