To pokaż mi tę rożnicę ISO 3200 z D90 a z nie muszącego się bronić D3100 na odbitce A4, nie wspominając o 10x15.
rożnica będzie pomijalna dla przeciętnego zjadacza chleba i schabowego. Oglądanie na komputerze w powiększeniu 1000% raczej też nie przyniesie rewelacji. Spróbuj za to ustawić na D3100 ostrość mając zapiętego 85/1.8...
Powiedz to producentom krótkich produkcji wideo, jak teledyski, reklamy.
Żebym nie był gołosłowny: http://www.youtube.com/watch?v=s7vNHLTLOzA
A jeśli dla kogoś filmy są istotnym dodatkiem, to na prawdę powinien rozważyć opcję Canona, bo jego wyższość w kategorii wideo jest niepodważalna, a i dobre zdjęcie też się tym da zrobić.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami