Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar kleszcz5
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    142

    Domyślnie

    Polecam http://www.torbyfoto.pl/torby/tamrac...del-5534,1155s Kupiłem ostatnio na forum i jest rewelacyjna . Noszę w niej d300 + N80-200 2.8 + tokinę 11-16 + 85 1.8 i lampę sb 900 . Torba jest wąska przez co nie wygląda na typową torbę foto no i jest bardzo wygodna.
    D800|D700|Z16 2.8|N20 2.8|N50 1.4|T28-75 2.8|N70-300vr|SB900|Cokin

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciekjak Zobacz posta
    a z crumplera mozecie polecić ?
    Tak. Są to świetnie wykonane torby.
    Mam takiego malucha Pretty Boy 2500 i noszę w nim D90 + S30. D700 oczywiście się tu nie zmieści - musiałbyś poszukać innego modelu - ale tylko opisze jakość wykonania:
    Generalnie czad. Latam z tym bardzo często od dwóch lat po mieście, po pubach, po plaży, po szlakach (wiem - z torbą na szlaku to wtopa - ale dla mnie liczy się, że mogę wyjąć aparat na chwilę nie zdejmując plecaka) w różnych warunkach atmosferycznych - np. 6 godzin na ostrym śniegu w karkonoszach, kilka godzin deszczu non stop, kurze, piachy, dym papierosów. Torba jak nowa. Sprzęt nigdy nie zamókł - chociaż bardzo obawiałem się tego, gdyż komora ma nieszczelne zamknięcie. Jest lekka, wygodna i nie rzuca się w oczy .

    Generalnie - polecam markę.
    Model na Twoje wymagania na pewno się znajdzie, rozmiarówkę mają dość wiarygodną a w sieci jest pełno opisów tego sprzętu.

    Tylko cena większych modeli nie bardzo zachęca

  3. #13

    Domyślnie

    Dyskretna, niezbyt duża i wygodna?
    Zerknij na Mekko S803
    Nosiłem w niej D90, D700 i 5DmkII, spisuje się bez zarzutu i w ogóle nie wygląda na torbę fotograficzną.
    pozdrawiam, Wojtek

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kleszcz5 Zobacz posta
    Polecam http://www.torbyfoto.pl/torby/tamrac...del-5534,1155s Kupiłem ostatnio na forum i jest rewelacyjna . Noszę w niej d300 + N80-200 2.8 + tokinę 11-16 + 85 1.8 i lampę sb 900 . Torba jest wąska przez co nie wygląda na typową torbę foto no i jest bardzo wygodna.
    A wejdzie d300 z gripem?
    No i jak jest usztywniona i czy pasek na ramię jest wygodny (nie ślizga się)?
    N

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar kleszcz5
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    142

    Domyślnie

    Z gripem już niestety nie. Jest w miarę sztywna a pasek jest mega wygodny i nie ślizga się .
    D800|D700|Z16 2.8|N20 2.8|N50 1.4|T28-75 2.8|N70-300vr|SB900|Cokin

  6. #16

    Domyślnie

    Posiadam Crumplera Muffin Top 5500. Wchodzi D90 z zapiętym gripem, 50mm i 18-105mm, ładowarka, kable i kilka drobiazgów po wyciągnięciu których z biedą wejdzie sb-900. Gdybym miał teraz kupić torbę pewnie skłoniłbym się jednak przynajmniej ku modelowi 7500 żeby było z luzem.

  7. #17

    Domyślnie

    Twine
    czyli do tego muffina 5500 raczej ciężko będzie zmieścić d700 + 35+85+180 ?
    N D800|N 24-70/2.8|N70-200/2.8|N 85/1.4|

  8. #18

    Domyślnie

    CRUMPLER Boomer M, to nie torba fotograficzna, ale ląduje do niej d700 S17-35 T28-75 i Z16 fish, jest na prawdę dyskretna, ew zastanów się nad modelem L, tam idzie zapakować całe studio fotograficzne

  9. #19
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Klon tej torby to właśnie Mekko S803.
    Identyczne wymiary i szczegóły.
    Torba Mekko jest tańsza ale równie dobrze wykonana. Wyprodukowana przez naszych południowych sąsiadów.
    pozdrawiam, Wojtek

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •