Polecam http://www.torbyfoto.pl/torby/tamrac...del-5534,1155s Kupiłem ostatnio na forum i jest rewelacyjna . Noszę w niej d300 + N80-200 2.8 + tokinę 11-16 + 85 1.8 i lampę sb 900 . Torba jest wąska przez co nie wygląda na typową torbę foto no i jest bardzo wygodna.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami