Podobno jedno zdjęcie oddaje tysiąc słów, więc zrobiłem dwa:
1
2
moim zdaniem 5500 będzie trochę mała dla "siedemsetki" z trzema szkłami, ponieważ sam korpus jest już sporo większy od D90, w tym linku znajdziesz zdjęcia 7500, ale najlepiej chyba "przymierzyć" torbę do sprzętu.
Co do wykonania nie mam zastrzeżeń, materiały świetnej jakości, szwy solidne, bez jakichś wystających nitek, wyścielona przyjemnym, bezpiecznym dla sprzętu materiałem, nie mechacącym się w miejscach przyczepiania rzepów (co miało miejsce w mojej poprzedniej jakiejś tam torbie). Jedynym minusem jest brak szczelnego zamknięcia komory, np. zamkiem, są niby dosyć fajnie zrobione swego rodzaju "zakładki" które po zamknięciu klapy zawijają się do wewnątrz, jednak przy jakimś ekstremalnym opadzie coś tam się moim zdaniem może do środka dostać, jednak jest to torba typowo "spacerowa" a ja przy ekstremalnych opadach raczej wolę siedzieć w suchym![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami