Tak właśnie myślałem, ale rozwialiście moje nadzieje, ze dorwę firmware do D50, albo jakoś go z puchy wydłubię, bo z tego co piszecie wynika, że josoko poprostu przerobił firmware dostepny na stronie nikona. Zostawię sobie jednak ostatnią iskierkę nadzieji i poczekam na ustosunkowanie się do tego pytania samego josoko.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami