Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: D-70 soft PL

  1. #21

    Domyślnie

    Tak właśnie myślałem, ale rozwialiście moje nadzieje, ze dorwę firmware do D50, albo jakoś go z puchy wydłubię, bo z tego co piszecie wynika, że josoko poprostu przerobił firmware dostepny na stronie nikona. Zostawię sobie jednak ostatnią iskierkę nadzieji i poczekam na ustosunkowanie się do tego pytania samego josoko.

  2. #22

    Domyślnie

    Gaszę tę iskierkę
    Przerabiałem oczywiście aktualizację.
    Pozdrawiam
    Jarek Piekarski

  3. #23

    Domyślnie

    josoko - nie wziąłbyś na tapetę D200? większość menu jest przetłumaczone - bo d80 ma chyba w 90% to samo, a tam jest polska wersja.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  4. #24

    Domyślnie

    Roboty jest 2 razy więcej niż w D70. Przyglądałem się już.
    A te tłumaczenia z D80 miejscami są dalekie od doskonałości.
    No i potrzebna byłaby puszka testowa
    Poprzednio ćwiczyłem na swojej. Brrrr.
    Pozdrawiam
    Jarek Piekarski

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar koka
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fxd Zobacz posta
    koka nie qmam jak to po co ... dlaczego mam miec EN jak moge miec PL ... JESTEM POLAKIEM chce po polskiemu ^^
    No moze i tak

    ale poki nie ma oryginalnego od nikona , lepiej nie grzebac w TYM co DOBRZE DZIALA - nikon nikon i jeszcze raz nikon
    żyj tak, jakby jutro miał się skończyć świat...

  6. #26

    Domyślnie

    Drogi josoko skoro jedynym warunkiem wgrania softu PL jest pojawienie się u Ciebie to może byś wziął byś pod uwagę uciążliwości z tym związane i puścił w sieć oprogramowanie. I tak wszyscy posiadacze D-70 będą pamiętać o Twoich zasługach w tym temacie. Ja osobiście wychwalał będę Ciebie po wszystkich odpustach.
    mado

  7. #27

    Domyślnie

    Drogi mado,
    osiąganie celu bez odrobiny wysiłku nie sprawia przyjemności.

    A zbyt duża rzesza wielbicieli potrafi być uciążliwa.
    Pozdrawiam
    Jarek Piekarski

  8. #28

    Domyślnie

    Piwa MU ^^ nalac to udostepni hehe

  9. #29

    Domyślnie

    mado Czy z Bełchatowa do Łodzi jest kilka parseków czy co? Bez przesady na warsztaty ludzie z kresów potrafią przybyć i nie narzekają.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  10. #30
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •