Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: CeBIT 2011

  1. #1

    Domyślnie CeBIT 2011

    Zaskoczyła mnie dziś informacja, że na targach CeBIT 2011 w Hannoverze nie będzie nikogo od Nikona... za to Canon jak najbardziej tak... pomyślałem sobie, że miło byłoby pobawić się czymś nowym, no ale cóż

    Czy ktoś z forum jeszcze tam będzie?
    +D300 | +N18-200 f/3.5-5.6G | -N50 f/1.8D | -N50 f/1.4G | +SB-900 | +BC-900

  2. #2

    Domyślnie

    Ja będę. Jak ktoś zobaczy kolesia w koszulce PurePC ganiającego z D300 na szyi, to bedę to ja
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #3

    Domyślnie

    To znaczy mamy patrzeć na avatar i ten gość z niego tylko w koszulce to Ty?


  4. #4

    Domyślnie

    też będę wyposażony w D300 (w garniaku) więc do zobaczenia, najwięcej czasu będę kręcić się po hali nr 11 no ale odwiedzę też Canona
    może uda się usiąść gdzieś razem i coś zjeść
    +D300 | +N18-200 f/3.5-5.6G | -N50 f/1.8D | -N50 f/1.4G | +SB-900 | +BC-900

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    To znaczy mamy patrzeć na avatar i ten gość z niego tylko w koszulce to Ty?

    Postaram się ogolić

    @pd - ja będę obstawiał głównie część komputerową, ale gdzie indziej też zajrzę. Jeśli się spotkamy, to na pewno usiądziemy i pogadamy.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •