Zaskoczyła mnie dziś informacja, że na targach CeBIT 2011 w Hannoverze nie będzie nikogo od Nikona... za to Canon jak najbardziej tak... pomyślałem sobie, że miło byłoby pobawić się czymś nowym, no ale cóż
Czy ktoś z forum jeszcze tam będzie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami