Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie prośba do webmasterów

    witam
    czy jest tutaj jakiś ogarnięty webmaster, który mógłby mi pomóc?

    chodzi o skrypt lub linijke kodu php lub javascript (nie wiem w czym to da się zrobić) aby w głównym pliku index.html było w zależności od godziny możliwe wywołanie dwóch różnych plików: index_1.html lub index_2.html. w sensie, że od godziny 6:00 rano do 22:00 wywoływany byłby index_1.html a od 22:00 do 6:00 wywoływany byłby automatycznie index_2.html

    jeżeli ktoś potrafi/ogarnia i chciałby pomóc to proszę o PW

    z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Tak na szybko z pamięci. W pliku index.php umieść tylko to:

    Kod:
    <?php
    $godz = date('H');
    if (($godz>=6) && ($godz<22))
       header("location:http://strona.pl/index_1.php");
    else
      header("location:http://strona.pl/index_2.php");
    ?>
    I na prośbę inny wariant:

    Kod:
    <?php
    $godz = date('H');
    if (($godz>=6) && ($godz<22))
       include("index_1.php");
    else
      include("index_2.php");
    ?>
    Ostatnio edytowane przez mpwt ; 09-02-2011 o 19:09
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    a mogę zapytać po co takie cuś?
    Mamiya + Sony

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    a mogę zapytać po co takie cuś?
    Bo to nie jest sklep całodobowy.

  7. #7

    Domyślnie

    Że pozwolę sobie zrobić offtopa jaki był tytuł poprzedniej piosenki? teraz widzę pod index_1.html
    PS. Mam zdjęcie Twojego autorstwa na pulpicie

  8. #8
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Tak, przy okazji, saer masz błąd na stronie, w przypadku pionowych monitorów strona głupieje (zapewne skrypt rozpoznaje "dłuższy bok" monitora, niezależnie od jego orientacji) - tzn. zdjęcie nie mieści się na stronie, nie widać żadnej nawigacji (która, jak się domyślam, jest na stronie).

  9. #9

    Domyślnie

    ruszaj myszką po zdjęciu ;P

  10. #10
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Kolega widział pivota na oczy? Bo wydaje mi się, że nie. U mnie na 1024x1280 w Operze nie za wiele mogę obejrzeć, wyświetla się jakieś 2/3 zdjęcia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •