Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Kolega widział pivota na oczy? Bo wydaje mi się, że nie. U mnie na 1024x1280 w Operze nie za wiele mogę obejrzeć, wyświetla się jakieś 2/3 zdjęcia.
    widziałem, to problem przekręcić monitor żeby wyświetlało wiekszosc zdjecia a nie miniaturke?

  2. #12
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Jasne, że problem. Jakbym przy każdej stronie miał tak robić to bym się zakichał. To fotografowi powinno zależeć na tym, żeby został na jego stronie a nie na odwrót. Na 99% stron nie mam takich problemów, a tutaj, gdzie zdjęcia (te, które jestem w stanie zobaczyć) na prawdę przyciągają uwagę nie mogę zobaczyć ich wszystkich z powodu niedoróbki webmastera. A szkoda.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •