Pomijam kwestie uwalonych puszek. Bywają też te pozbawione wad. I dlatego pytam w czym w pełni sprawny D90 jest lepszy od w pełni sprawnego D7000 ?
Nie zaprzeczam, że lubię testować, uwielbiam nowe zabawki i staram się je mieć tak szybko jak by jutra miało już nie być. Na dodatek ciągle wierzę, że będzie dobrze. Taki już ze mnie naiwniakFatman, narzekasz na to, że Nikon testuje swoje nowe lustrzanki na żywej tkance ich użytkowników ale jesli dobrze pamiętam, zawsze miałeś nowości już w kilka dni po premierze.
Czy to puszki czy szkiełka.
Oj chyba lubisz te testy![]()
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami