Close

Strona 999 z 1948 PierwszyPierwszy ... 499899949989997998999100010011009104910991499 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 981 do 9 990 z 19477

Wątek: Humor

  1. #9981
    Oszczędny w słowach Awatar mirtius
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Warszawa / Mińsk Maz.
    Posty
    46

    Domyślnie




  2. #9982

    Domyślnie

    Wieczór. Małżeństwo leży w łóżku. Żona czyta "Cosmopolitan" - mąż przysypia. Nagle żona odkładając czasopismo zagaduje do męża:
    
- Śpisz?
    
- Nieee... - odpowiada ziewając.
    
- A chcesz? - kontynuuje małżonka.

    - Jasne - odpowiada momentalnie rozbudzony małżonek.
    
- To czemu nie śpisz?
    Pursue happiness with diligence

  3. #9983

  4. #9984

    Domyślnie

    1) Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach.
    2) "Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć" - mówi specjalista z miesięcznika
    "Narciarska Polska".
    3) Były skoczek narciarski Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił szereg błędów, nie kwitował
    poleceń Tepesa z wieży
    4) Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu Narciarskiego.
    5) Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie uwzględnia błędów
    Waltera Hofera.
    6) Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie d...la radia Ślinotok FM mówi, że "nie
    można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej i szwajcarskiej"
    Widziano też pracowników sztabu szkoleniowego Federacji Rosyjskiej rozkładających kable
    od oświetlenia progu po incydencie.
    9) Po upadku na skoczni słychać było strzały.
    10) Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na alternatywnej
    skoczni w Wiśle.
    11) Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot Adama Małysza.
    ?
    12) Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie poinformował Małysza
    o odchyleniu od toru lądowania
    13) Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa można wnioskować,
    jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży.
    14) Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później okazało podchodził
    do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte wobec niego surowe konsekwencje
    15) Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy.
    16) Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.
    17) Trwa ustalanie, czy Małysz miał wyskakaną wymaganą przepisami ilość godzin na symulatorze
    Ski Jump DeLuxe
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #9985

    Domyślnie

    Eee tam, dobre jest

    Edyta: To dalej w tematyce lotniczej

    Pracownik linii Southwest Airlines: "Witamy na pokladzie lotu linii Southwest z X do Y. Aby zapiac pasy, prosze wsunac metalowa czesc do sprzaczki i mocno zacisnac. Ten pas bezpieczenstwa dziala jak kazdy inny, a jezeli nie wiecie jak sie zaklada pas bezpieczenstwa, nie powinniscie wychodzic z domu bez opieki. W wypadku naglej utraty hermetycznosci, maski tlenowe zsuna sie z sufitu. Wtedy prosze przestac krzyczec, zlapac maske, nalozyc na twarz. Jezeli podrózujecie z malym dzieckiem, najpierw nalózcie swoja maske, a dopiero potem nalózcie maske dziecku. Jezeli podrózujecie z dwojgiem dzieci, zdecydujcie, które kochacie bardziej."

    "Wasze fotele moga byc uzyte jako podreczne pontony, i w przypadku awaryjnego ladowania w morzu prosimy je sobie zabrac z najlepszymi zyczeniami."

    "Przed wyjsciem z samolotu prosimy sprawdzic, czy zabrali Panstwo bagaz. To, czego Panstwo zapomna, zostanie rozdzielone po równo posród zalogi. Prosimy nie zostawiac dzieci ani malzonków."

    "Ostatni wychodzacy sprzata samolot!"
    Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 01-02-2011 o 18:52
    pozdrawiam, Wojtek

  6. #9986

    Domyślnie

    Kot-Ninja jest świetny !
    Oglądam już chyba dziesiąty raz
    NIKON Coolpix S510

  7. #9987

    Domyślnie

    lubicie zwierzaki ?

    http://jaramsie.pl/97gk7f_2rvtm67#postbox



    Cytat Zamieszczone przez Le Sir Zobacz posta
    Kot-Ninja jest świetny !
    Oglądam już chyba dziesiąty raz
    jest jeszcze ten sam z fajnym podkładem muzycznym
    poszukaj na youtube
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #9988

  9. #9989

    Domyślnie

    no

    15 letni

    takim niewiele trzeba, pamiętam
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

  10. #9990

    Domyślnie

    Z dzisiejszego Misia Jogi na kanale Puls:

    - Misiu, jesteś najmądrzejszy na świecie!
    - I dokładnie taką konstruktywną krytykę lubię!
    Pozdrawiam, Piotr

Strona 999 z 1948 PierwszyPierwszy ... 499899949989997998999100010011009104910991499 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •