Close

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 250
  1. #121
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubalmar Zobacz posta
    Trzy gumy z wysyłką kurierem 245 PLN.
    Jak by tak całego D700 kupić u podstępowych w częściach wyjdzie pewnie ponad 50 tys zł, jak za takie byle G skroili kolegę na grubo ponad 200 zł. Co to się dalej wyrabia z tym niby serwisem

  2. #122

    Domyślnie

    To jest fakt, drogie te gumeczki strasznie, ale pewnie nic na to nie poradzimy Produkcja takich gumek to pewnie koszt kilku euro...ehh

  3. #123

    Domyślnie

    Pytanie czy samą wymianę miałbyś free czy wymianę i gumy, bo to już co innego.
    A7RII/24/35/85

  4. #124

    Domyślnie

    Wszystko za free wraz z przesyłka

  5. #125

    Domyślnie

    tylko niektórzy nie wiedzą że miał byś za darmo- ale stracił byś kilka tysięcy, a zapłaciłeś 250 i zyskasz kilka tys.

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubalmar Zobacz posta
    (...) i na koniec pan w sposób szczegółowy udzielił mi instrukcji jak szybko i bezpiecznie wymienić gumowe okleiny.
    Czy możesz napisać na co zwrócić szczególną uwagę przy wymianie?

    Cytat Zamieszczone przez kubalmar Zobacz posta
    Dla mnie jest/było to zaskoczenie, że serwis ponad rok po gwarancji aparatu, proponuje mi naprawę gratis, a to się chyba często nie zdarza.
    Ciekawe, czy wymiana gumek w serwisie jest teraz dla wszystkich gratis, czy tylko Tobie to zaproponowali.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  7. #127

    Domyślnie

    No chyba najważniejsza jest odkręcenie śrubki przez komorę baterii, która trzyma gume na chwycie gripa aparatu. I ważne żeby klejenie zacząć od krawędzi zewnętrznej ku środkowi aparatu. Gumy z serwisu różnią się od oryginalnych tym zę na końcach nie posiadają taśmy klejącej co ułatwia ich wciśnięcie pod centralna obudowę, w której znajduje sie bagnet. Oczywiście przed przyklejeniem nowych trzeba starannie wyczyścić stary klej. Usuwanie tej starej taśmy klejącej zajęło najwięcej czasu, ale przy użyciu propanolu i pałeczek udało sie doskonale. Co do darmowej wymiany to myślę, że był to efekt mojej korespondencji do serwisu, któej teraz trochę żałuję, bo chyba byłem za bardzo gruboskórny :P
    Ostatnio edytowane przez kubalmar ; 15-01-2011 o 20:19

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jak by tak całego D700 kupić u podstępowych w częściach wyjdzie pewnie ponad 50 tys zł, jak za takie byle G skroili kolegę na grubo ponad 200 zł. Co to się dalej wyrabia z tym niby serwisem
    Spróbuj złożyć z części nabytych w serwisie samochód - dowolnej marki.
    Dopiero się zdziwisz.

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kubalmar Zobacz posta
    I ważne żeby klejenie zacząć od krawędzi zewnętrznej ku środkowi aparatu.
    Dzięki, to bardzo cenna uwaga, bo pewnie zacząłbym kleić w odwrotnym kierunku.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  10. #130

    Domyślnie

    Może to nie odnośnie D700 ale w czwartek byłem w serwisie z inną rzeczą i dodatkowo się spytałem o cenę wymiany gumy od pierścienia ogniskowej w 24-70. Gościu odpowiedział mi 50zł. Byłem przyszykowany, że 150-200 a tutaj 50. Moja odpowiedź: Że jak? Że jeszcze raz? Szok! Przy cenach wymiany gum w body to ta cena jest naprawdę super.

Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •