Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Od bidy bez specjalnych inwestycji mozna w samym PS-e porzeźbić np. tak:

    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #22

    Domyślnie

    a jak chcesz zrobic time lapse wyobrazasz sobie przerobic tak 4000 zdjec?

  3. #23

    Domyślnie

    osobiście wole sprzętowe zabiegi od programowych, ale jaki problem napisać akcję i ustawić batcha...?

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photoaction Zobacz posta
    a jak chcesz zrobic time lapse wyobrazasz sobie przerobic tak 4000 zdjec?
    W pierwszym poście zadałeś pytanie, nic nie wspomniałeś że chcesz go wykorzystywać do tej techniki.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #25

    Domyślnie



    coś takiego
    takim czymś

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    ...takim czymś
    Hehhehehe
    niezle to wyglada

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAS Zobacz posta
    coś takiego
    takim czymś
    hahaha jaki wisior, już widzę jak biegasz z tym po mieście

  8. #28

    Domyślnie

    hahahaha dobre. Foto już wylądowało w dziale humor
    A propos wątku, można użyć też takich sprytnych małych wynalazków http://www.lensbaby.com

    Na hasło "lensbaby" na flickru można podziwiać niesamowite galerie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •