Miałem dać do humoru ale to jest bardziej tragiczne niż śmieszne
http://balladafilm.pl/Community/6422...znym2_o_2.html
Szukaj
Miałem dać do humoru ale to jest bardziej tragiczne niż śmieszne
http://balladafilm.pl/Community/6422...znym2_o_2.html
Na YouTube są wszystkie odcinki pierwszego sezonu
Jest tam nawet jakiś nikoniarz w którymś odcinku, może ktoś od nas?
A tak w ogóle to niezła żenada...
A to wy nie znaliście wcześniej tego porno artysty?
pamiętałem go z pierwszego sezonu pokazywanego w TVP2. Myślałem, że dał sobie spokój a tu jednak niespodzianka.
A tu wspomniany fotograf "nikoniarz"
http://www.youtube.com/watch?v=YVHia...eature=related
Który to z Was? Przyznać się !
no niestety tacy ludzie są niereformowalni...
dzieki za linka
to juz wiem co bede teraz ogladal
w miejsce tapmadel![]()
widze że Monczyk powrócił. Pierwsza seria leciała w TVP2 chyba w 2004 roku - oglądałem wszystkie odcinki i z każdą minutą załamywałem ręce. Zenujące jest to wszystko niestety.
Skontaktuj się z nami