witam
zastanawiam sie czy d300s nadawalby sie jako dodatkowy sprzet do krecenia slubow - tzn jako kamera do ujec z plaskim DOFem
posiadam d300 i pobawilem sie 50f1.4 na LV - szczerze powiem ze myslalem ze bedzie mniej wygodnie ale po zakreceniu body na statyw naramienny jest dosyc wygodnie - obraz LV mozna powiekszyc wiec MF nie jest jakims wielkim problemem i widze szczegolnej potrzeby wydawania kasy na follow focus czy wizjer
co mnie meczy to jakosc "animacji" plikow z d300s - jesli ktos probowal wycisnac cos wiecej z tego body to prosilbym o surowe sample i garsc wnioskow...
myslalem nad 7d bo z tego body jest kupa video w necie - ale mam juz kilka szkiel nikkora wiec nie dosc ze odpaja koszty to pozostaje wygoda i doswiadczenie pracy z nikonem.
wiec jesli ktos moze podrzucic jakies info w temacie i linki do surowych plikow - bede niezmiernie dzwieczny...
pzdr
t
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami