Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: linuxpl padl?

  1. #1

    Domyślnie linuxpl padl?

    padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
    Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho

  2. #2
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    U mnie działa wszystko, ale może jestem na innym serwerze.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
    Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho
    Mają kilka serwerów, pisz do nich na @ lub gg.
    Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
    Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    juz wszystko bangla
    nawet nie zdazylem maila napisac

  6. #6

    Domyślnie

    Znaczy się forum nikoniarzy czytają
    D90|N18-105VR|N50|T55-200|Samyang 8|N70-300VR|SB-900|Elektronika FE-27
    http://spongo.pl

  7. #7

    Domyślnie

    dostalem wyjasnienie na maila
    jednak dbaja o klienta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •