padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho![]()
Szukaj
padl, czy tylko u mnie cos nie dziala?
Ani poczta, ani panel admina, ani strona... Wszedzie glucho![]()
U mnie działa wszystko, ale może jestem na innym serwerze.
Nikon D3000 DX 18-55mm VR & Canon EOS 3000 EF 38-76mm
Projekt tapeta opis i regulamin | Projekt tapeta: galeria: conra
moje strony na ich serwerze śmigają
juz wszystko bangla
nawet nie zdazylem maila napisac![]()
Znaczy się forum nikoniarzy czytają![]()
dostalem wyjasnienie na maila
jednak dbaja o klienta
Skontaktuj się z nami