Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Ona jest HardKOREM


  2. #2

    Domyślnie

    U nas też można było sobie jakiś czas temu zafundować taki skok - grupka zapaleńców w Wawie, gdzieś w okolicach Wiatraka miała instalację pomiędzy blokami 11-piętrowymi i udostępniali za kaskę. Jeśli zrobione przez kogoś mającego pojęcie, to jest to dość bezpieczne - coś jak skok na bugee.

    PS. Ale dział, to zupełnie od czapki.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    PS. Ale dział, to zupełnie od czapki.
    Tak wiem, juz pisalem do MODa o przeniesienie....mialem dwa okna otwarte....mialo isc do CAFE.
    Ponawiam prosbe o przeniesienie...

  4. #4

    Domyślnie

    o mamo, az mi sie niedobrze zrobilo.
    wariatka.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

  5. #5

    Domyślnie

    Oglądając tylko mam pełne portki

  6. #6

    Domyślnie

    No to poleciała..

    Jako człowiek stary i głupi osobiscie bym nie skoczył

  7. #7

    Domyślnie

    Ładnie ciśnienie musi podnosić Jednak dla mnie lepszy hardcore to panowie skaczący z charakterystycznym strojem z "błonami" jak u nietoperza
    To jest dopiero kick ass ride

    Ostatnio edytowane przez Calme ; 11-12-2010 o 11:26

  8. #8

    Domyślnie

    Ja próbowałem parę razy na bungee skakać ale niestety ciągle problemy... a to odwołali przyjazd, a to liny za słabe jak na moje gabaryty, albo już w kolejce sie nie dopchałem, albo ostatnio kasy nie miałem...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Ja próbowałem parę razy na bungee skakać ale niestety ciągle problemy... a to odwołali przyjazd, a to liny za słabe jak na moje gabaryty, albo już w kolejce sie nie dopchałem, albo ostatnio kasy nie miałem...
    W takim razie polecam dream jump. Wrażenia lepsze niż na bungee a tańsze jest bo 40zł kosztuje. Jeśli byłbyś w Warszawie to polecam wpaść na http://www.2wieze.pl/dream-jumping/8...ream-jump.html

  10. #10

    Domyślnie

    Ludi u nas mnogo...
    Ostatnio edytowane przez 251kris ; 11-12-2010 o 13:04
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •