Szukaj
Nikon http://greg77.com/
U nas też można było sobie jakiś czas temu zafundować taki skok - grupka zapaleńców w Wawie, gdzieś w okolicach Wiatraka miała instalację pomiędzy blokami 11-piętrowymi i udostępniali za kaskę. Jeśli zrobione przez kogoś mającego pojęcie, to jest to dość bezpieczne - coś jak skok na bugee.
PS. Ale dział, to zupełnie od czapki.
I'm one of those bad things that happen to good people
Nikon http://greg77.com/
o mamo, az mi sie niedobrze zrobilo.
wariatka.
No to poleciała..
Jako człowiek stary i głupi osobiscie bym nie skoczył![]()
Ładnie ciśnienie musi podnosićJednak dla mnie lepszy hardcore to panowie skaczący z charakterystycznym strojem z "błonami" jak u nietoperza
![]()
To jest dopiero kick ass ride![]()
Ostatnio edytowane przez Calme ; 11-12-2010 o 11:26
Ja próbowałem parę razy na bungee skakać ale niestety ciągle problemy... a to odwołali przyjazd, a to liny za słabe jak na moje gabaryty, albo już w kolejce sie nie dopchałem, albo ostatnio kasy nie miałem...
W takim razie polecam dream jump. Wrażenia lepsze niż na bungee a tańsze jest bo 40zł kosztuje. Jeśli byłbyś w Warszawie to polecam wpaść na http://www.2wieze.pl/dream-jumping/8...ream-jump.html
Ludi u nas mnogo...![]()
Ostatnio edytowane przez 251kris ; 11-12-2010 o 13:04
D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900
Skontaktuj się z nami