Witajcie,
kupilem niedawno mieszkanie w Warszawie w stanie deweloperskim. Jestem na etapie szukania architekta wnetrz.
Macie jakieś swoje doświadczenia w tej materii?
Pytam, bo na zdjęciach to co drugie mieszkanie wygląda pięknie, a opinie o środowisku są raczej kiepskie... ciekaw jestem skąd się to bierze.
Oglądam strony www różnych architektów, tam gdzie widzę ściemę - niby skończona realizacja a widać w szczegółach, że to projekt komputerowy, omijam takich z daleka.
Będę wdzięczny za wskazówki na co zwrócić uwagę..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami