Jak szaleć to brałbym 24-70 bez wahania skoro wielkość i ciężar nie przeszkadzają Tobie a będziesz miał szkło na dłużej i być może skusi Cię do szybszej przesiadki na FXale uważam, że w cale nie jest ona nie zbędna do robienia dobrych zdjęć jak to niektórzy narzekają, że gdyby mieli pełną klatkę to zdjęcia były by cudo i w ogóle.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami