Z ostatniego wypadu z Boryszukiem, LazyBoy i Boro do Woolecombe.
P.s. to na horyzoncie to "surfer" jest![]()
Szukaj
Z ostatniego wypadu z Boryszukiem, LazyBoy i Boro do Woolecombe.
P.s. to na horyzoncie to "surfer" jest![]()
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Eeee , tym razem się nie wspiąłeś tak wysoko jak potrafisz.
P.S Zdecydowanie Ci służą kąpiele Twoje wraz z puszką. A właściwie twoim pracom. Tutaj jak widac sucho było...)))
Ostatnio edytowane przez maniak666 ; 23-11-2010 o 00:24 Powód: P.S
Sebek, tak od serca - jest słabo, zrób lepsze...
Dla mnie jest OK. Fajny kadr podany w dobrych kolorach. Jakość obrazka pierwsza klasa
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Może nie jest to jedno z Twoich najlepszych, ale nie jest złe. W kadrze ciekawie, może lepiej by wygladało z wyższej perspektywyobróbka też bdb
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Myślę, że poziom byłby bardzo na miejscuObróbkowo jest bardzo OK. Natomiast do kadru w kwadracie nie mam przekonania.
Skontaktuj się z nami