Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Talking Maskotki na Euro 2012

    Po prostu piękne są...
    Ostatnio edytowane przez mac.serafin ; 16-11-2010 o 13:09

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Wybrali wariant bezpieczny. Gdybyśmy sami urządzali mistrzostwa, można byłoby jakieś wariacje z np. orłem robić. A tak, przy dwóch tak różnych państwach, trudno coś wymyślić żeby to się kupy trzymało.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  4. #4

    Domyślnie

    2 kobiety-kibicki byłyby lepsze

  5. #5

    Domyślnie

    Szczerze? Dla mnie to porażka...

  6. #6

    Domyślnie

    W radiu słyszałem jak się mają nazywać...Slavko i kto? Ktoś wie?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Będzie ogłoszony konkurs, pozwolę sobie zacytować
    O tym, jak będą nazywać się maskotki, zdecydują kibice z całego świata - będą mogli głosować na ich imiona spośród trzech propozycji wytypowanych wcześniej przez UEFA oraz Lokalne Komitety Organizacyjne. Głosowanie rozpocznie się 16 listopada, a zakończy 3 grudnia. Imiona maskotek poznamy 4 grudnia. Głosować można będzie na trzy różne sposoby:
    1. na stronie UEFA.com
    2. we wszystkich restauracjach McDonald’s w krajach, które są gospodarzem turnieju
    3. podczas imprez związanych z maskotkami w ośmiu miastach gospodarzach
    Źródło: tvn24.pl

    Będzie śmiesznie jak będą się nazywać Waka Waka czy coś takiego

  8. #8

    Domyślnie

    bracia bliźniacy... ale jaja
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  9. #9

    Domyślnie

    Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko.

  10. #10

    Domyślnie

    oby nie Lech (zimny)
    Nikon D90 | Σ10-20/4-5.6 | N18-105 | N50/1.8 | N75-300 | SB900 | MC-DC2 | ML-L3 | Case Logic SLRC 4 | Benro Beyond Z40 | Canon PowerShot A80

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •