Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Talking Maskotki na Euro 2012

    Po prostu piękne są...
    Ostatnio edytowane przez mac.serafin ; 16-11-2010 o 13:09

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Wybrali wariant bezpieczny. Gdybyśmy sami urządzali mistrzostwa, można byłoby jakieś wariacje z np. orłem robić. A tak, przy dwóch tak różnych państwach, trudno coś wymyślić żeby to się kupy trzymało.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  4. #4

    Domyślnie

    2 kobiety-kibicki byłyby lepsze

  5. #5

    Domyślnie

    Szczerze? Dla mnie to porażka...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Szczerze? Dla mnie to porażka...
    Jakieś inne propozycje?
    Chyba nie jest tak źle, ciężko coś wymyślić dla dwóch krajów.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  7. #7

    Domyślnie

    W radiu słyszałem jak się mają nazywać...Slavko i kto? Ktoś wie?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #8

    Domyślnie

    Będzie ogłoszony konkurs, pozwolę sobie zacytować
    O tym, jak będą nazywać się maskotki, zdecydują kibice z całego świata - będą mogli głosować na ich imiona spośród trzech propozycji wytypowanych wcześniej przez UEFA oraz Lokalne Komitety Organizacyjne. Głosowanie rozpocznie się 16 listopada, a zakończy 3 grudnia. Imiona maskotek poznamy 4 grudnia. Głosować można będzie na trzy różne sposoby:
    1. na stronie UEFA.com
    2. we wszystkich restauracjach McDonald’s w krajach, które są gospodarzem turnieju
    3. podczas imprez związanych z maskotkami w ośmiu miastach gospodarzach
    Źródło: tvn24.pl

    Będzie śmiesznie jak będą się nazywać Waka Waka czy coś takiego

  9. #9

    Domyślnie

    bracia bliźniacy... ale jaja
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #10

    Domyślnie

    Slavek, Siemko lub Klemek - tak będzie się nazywała polska maskotka piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Ukraińska otrzyma imię Slavko, Strimko lub Ladko.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •