Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zaginal sprzet

  1. #1

    Domyślnie Zaginal sprzet

    Kolega Bartek Pogoda stracil swoj sprzet. Gwizdnal ktos.

    http://bartpogoda.net/

    Zdarzyła się dość przykra rzecz. Stracilsmy z Siską masę sprzętu. Jezeli ktoś by trafł wiedział cokolwiek czy dostał ofertę kupna - prosimy o kontakt:

    aparat Nikon D3 nr seryjny 2013673

    obiektyw nikkor 85mm 1.8 nr seryjny 620165
    obiektyw nikkor 50mm 1.4 nr seryjny 6101901
    obiektyw nikkor 24mm 2.8 nr seryjny 485327
    obiektyw nikkor 28mm 2.8 nr seryjny 607105
    obiektyw nikkor 35mm 2.0 nr seryjny 311833
    lampa błyskowa Nikon sb800 nr seryjny 2069902


    obiektyw nikkor 24-70 2.8
    komputer Apple iMac 24
    aparat mamiya 7
    aparat mamiya 7 II
    obiektyw mamiya 80mm
    obiektyw mamiya 80mm
    obiektyw nikkor 24-70 2.8
    epson rzutnik TW-680

    bart @ bartpogoda.com
    + 48 502301957

  2. #2

    Domyślnie

    co za złodzieje:/ Szkoda słów na takich.... ehhh, powodzenia chłopaki niech sprzęt się szybko znajdzie a złodzieje dostaną za swoje!
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem, że to jest głupie pytanie, ale czy to była kradzież czy kradzież z włamaniem. Proszę o odpowiedź. Może będę mógł pomóc.
    Ostatnio edytowane przez fotograf58 ; 10-11-2010 o 19:35

  5. #5

    Domyślnie

    Kradzież z włamaniem do mieszkania. Bart sam o tym napisał w linku powyżej...

  6. #6

    Domyślnie

    Przerażające. Chybabym dostała zawału.
    Wychodzi, że przy takim sprzęcie kasę pancerną trzeba mieć w domu.
    Pozdrawiam Beata

    D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Kradzież z włamaniem do mieszkania. Bart sam o tym napisał w linku powyżej...
    Dzięki nie doczytałem, a była policja?

  8. #8

    Domyślnie

    Tego już nie wiem, ale na jego miejscu wezwałbym bezzwłocznie...

  9. #9

    Domyślnie

    Mysle ze byla. Tylko sprzet zwiedza juz pewnie ukraine albo niemcy.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BorysR Zobacz posta
    Jestem za ucinaniem rak.
    Ja uważam, że ucinanie rąk nic nie dam, bo taki człowiek będzie niezdolny do pracy i będzie żył za nasze pieniądze.
    Jestem za wypalaniem na czole wielkiego Z, od złodziej, tak aby taki *!#!@#!# był na kilometr widzialny i każdy palcem go pokazywał -> ZŁODZIEJ!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •