Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118
  1. #1

    Domyślnie Mroczek na Canona

    Przyznam się....
    Oglądam z żoną L kak liubow...
    Oboje nas ostatnio rozbraja fotograficzny wątek Mroczka
    Przykładowy cytat: "Światło jak w filmach Hitchcock'a, szkoda że nie zabrałem aparatu"
    No i to jak z 15m szkiełkiem 18-55 robi headshoty...
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  2. #2
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Czepiasz się! Prawdziwa sztuka jest wolna od takich drobiazgów

    W temacie Mroczków, podobał mi się ostatni odcinek Szymona Majewskiego, gdzie skośnooki niby-reporter dorwał Jana Nowickiego, zaciętego wroga ich talentu aktorskiego:
    - Pan jest aktor?
    - Tak, jestem aktorem
    - Aha, to już znam trzech aktorów. Marcina Mroczka, Rafała Mroczka i Pana

    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grygolas Zobacz posta
    Przyznam się....
    Oglądam z żoną L kak liubow...
    Oboje nas ostatnio rozbraja fotograficzny wątek Mroczka
    Przykładowy cytat: "Światło jak w filmach Hitchcock'a, szkoda że nie zabrałem aparatu"
    No i to jak z 15m szkiełkiem 18-55 robi headshoty...
    Powinien się z Majką spiknąć, zrobili by sobie dzieci i nazwali je Hot Pixel i Dead Pixel.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Szczecin / Gryfice
    Posty
    116

    Domyślnie

    hahahahahaha
    Nikon D3000 + Nikkor AF-S 18-55mm f3.5-5.6G VR i inne bzdety

    początkujący ;>

  5. #5

    Domyślnie

    niestety to nie ich wina, taki sprzęt dostali, kazali im z nim grać... za to jakiegoś debila z obsługi co powinien się znać choć odrobinkę. A w dzisiejszych czasach gdy jest tylu foto to mnie zawsze zastanawia jak to możliwe że są takie przeoczenia. Już nie wspomnę o zdjęciach w W11 itp - zresztą podobnie było w parku jurajskim chyba II gdzie Nikon zrobił product placement nowego F6 (chyba) i dał ze szkłem 50mm....a że scenarzysta chciał zbliżenia jak z 500 to już inna sprawa.
    takich przykładów jest milion i średnio w 9 na 10 filmów w których pojawia się aparat
    za to z tego co pamiętam to pozytywnie zaskoczył mnie w tej dziedzinie Ronin gdzie robiąc zdjęcia z żurawia (chyba de niro) ma do aparatu podpiętą jakąś małą lunetę - w każdym razie jest to przemyślana scena pod tym względem

  6. #6

    Domyślnie

    Czepiacie się zazdrośniki jedne, zazdrościcie że konkurs wygrał

    PS. Jestem zmuszany do słuchania tego czegoś bo żona namiętnie ogląda
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  7. #7

    Domyślnie

    Tommy, na 99% w Parku był F5 z 85mm f/1.8. (Czy to już lekkie skrzywienie ? )

    EDIT: http://www.agonyboothmedia.com/image..._baby_steg.jpg
    Ostatnio edytowane przez Przemek Paśnik ; 14-10-2010 o 09:15

  8. #8

    Domyślnie

    kurna...no może - choć chyba za krótkie na 85 (ale do takiego korpusu to możliwe)....swoją drogą baba nie miała włączonego cichego, ani szybkiego zwijania - tylko chyba jej dudnił ten aparat jak mój stary głupi jaś :P
    kiedyś jak byłem chory to sobie zrobiłem kilka dni z filmami i sporo kwiatków oglądnąłem.
    W filmie Kalifornia to irytowało mnie że panna każde statyczne ujęcie trzaska w serii

  9. #9
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    Sporo "pracy fotograficznej" można pooglądać sobie też w Agentach NCIS
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darko Zobacz posta
    Czepiacie się zazdrośniki jedne, zazdrościcie że konkurs wygrał

    PS. Jestem zmuszany do słuchania tego czegoś bo żona namiętnie ogląda
    jednym z urokow zycia na emigracji jest to, ze mozna nie miec polskiej telewizji i stycznosci
    z "wielkimi celebrytami" jak rowniez ich, nazwijmy to, tworczoscia


    w temacie aparatow w filmach (ale takich prawdziwych, nie serialikach...):





    a tu w ogole caly temat dla pasjonatow:
    http://www.flickr.com/groups/nikonpo...7624464683762/

    i tak... nie z filmu, ale ku uciesze gawiedzi:


Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •