Szukaj
W 24 godź otrzymałem z Nikona te dwie gumki o szczęśliwy,
niestety nie dołączyli butli smaru go gumy..
Czyszczenie korpusu to chyba jest święta sprawa każdego użytkownika,
nadal twierdze że materiał użyty do produkcji gumek był do kitu.
Te nowe są jakoby inne w plastyce i dotyku... daje się pociąć że są wyprodukowane z innego rodzaju gumy.
Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików
A jakby tak focić w rękawiczkach?
A poważniej: jaki wpływ na skórę dłoni mają takie detergenty?
"Któż jak BÓG!" - Św.Michał
Polecam takie długie rękawice do odbierania końskich porodów, takie do ramienia![]()
nie wierze, aby N zmienił gumy i taśmę na inne
Mam pytanie do szanownych kolegów... jakim dostawcą wysyłacie sprzęt do fixation? pocztą, kurierem? mi wycenili paczkę w UPS ubezpieczona na 10 tys na ok 500 zł. Jaka jest alternatywa?
d700|d300|F801|N 24-70 2.8|N 70-200 2.8 VR II|N 17-55 2.8|mir 20 3.5|SB800
www.chilistudio.pl | www.wmfoto.pl
Skontaktuj się z nami