Close

Strona 10 z 25 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 250
  1. #91
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maki Zobacz posta
    Smaruje sie sprzęta czy łapy?
    Andrzeju, ja stopy sobie tym sperejem spryskuję
    A bardziej serio to wiadomo, że delikatnie cieniutką warstewkę na gumkę dla przyjemności bo na rękę to nie potrzebuje już

  2. #92
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    delikatnie cieniutką warstewkę na gumkę dla przyjemności :
    Ja się to nazywa cosik???

  3. #93
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Ja się to nazywa cosik???
    Edit... Ah teraz widzę... Sliform... Dzięki

  4. #94

    Domyślnie

    W 24 godź otrzymałem z Nikona te dwie gumki o szczęśliwy ,
    niestety nie dołączyli butli smaru go gumy..

    Czyszczenie korpusu to chyba jest święta sprawa każdego użytkownika,
    nadal twierdze że materiał użyty do produkcji gumek był do kitu.
    Te nowe są jakoby inne w plastyce i dotyku... daje się pociąć że są wyprodukowane z innego rodzaju gumy.
    Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików


  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ROBOTEK Zobacz posta
    Te nowe są jakoby inne w plastyce i dotyku... daje się pociąć że są wyprodukowane z innego rodzaju gumy.
    Wieść gminna niesie, że jak już zmienisz gumy, to te nowe raczej już się nie odklejają...

  6. #96
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Edit... Ah teraz widzę... Sliform... Dzięki
    Spokojnie można jakimiś innym środkiem do konserwacji np. uszczelek w samochodach. Dużo tego jest na rynku.
    Chodzi o cieniutką warstewkę silikonu co by zabezpieczała przed kwasami z łap rozmiękczającymi gumy na uchwycie.

  7. #97

    Domyślnie

    A jakby tak focić w rękawiczkach?

    A poważniej: jaki wpływ na skórę dłoni mają takie detergenty?
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  8. #98

    Domyślnie

    Polecam takie długie rękawice do odbierania końskich porodów, takie do ramienia

  9. #99

    Domyślnie

    nie wierze, aby N zmienił gumy i taśmę na inne
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  10. #100

    Domyślnie

    Mam pytanie do szanownych kolegów... jakim dostawcą wysyłacie sprzęt do fixation? pocztą, kurierem? mi wycenili paczkę w UPS ubezpieczona na 10 tys na ok 500 zł. Jaka jest alternatywa?
    d700|d300|F801|N 24-70 2.8|N 70-200 2.8 VR II|N 17-55 2.8|mir 20 3.5|SB800
    www.chilistudio.pl | www.wmfoto.pl

Strona 10 z 25 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •