Szukaj
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Fakt, o minutęjuż sie zaraportowałem, żeby wywalić.
Powtórzę się - fajnie, że crop 1.5 a nie 1.7 no i wreszcie jakaś sensowna rozdzielczość pliku wyjściowego. Ładną szklarnie można do tego zmontować - 10-20 (8-16) + parę jasnych starszych szkiełk 1.8 między 20 a 28 + 30 1.4 + 50 1.4 + 85 1.4 + 105 + 70-200 OS... Kurde, kompletny, porządny system, spełniający wszelkie zachcianki.
Ciekawe jak z ceną...
Tylko rozdzielczosc jest po interpolacji? Tzn faktycznie jest 46/3?
Pytanie o cene i z 8-16 moze byc fajna zabawka do landszaftow.
Osobliwie dlaczegoś nigdzie nie wspominają o zakresie czułości, co nie jest dobrym prognostykiem. Ale wygląda toto niezwykle kusząco, na oko sądząc powinno toto dostarczać detalu na poziomie średnioformatowych ścianek 20MP...
W bayerach też podają rozdzielczość po interpolacji![]()
Nawet gdyby zakres bylby do uzytecznych ISO 400 przy rozsadnej cenie.
W mojej sciance mam natywne ISO25 a max czyli 200 nie wyglada juz dobrze, wiec uzyteczne 400 byloby mile.
Gdyby jeszcze DR i jakosc cieni bylaby na poziomie mrozonych ccd to moze byc realna, ciekawa, studyjna alternatywa.
Ostatnio edytowane przez dziki_pl ; 21-09-2010 o 08:55
To nie jest 46 MPx tylko 15,3 MPx.
FM3a + Nikkor 50/1.2; M9 + 28/2.8, 50/1.4, 35/1.4; 5D + 50/1.2
To taki fuji w systemie canona
Mocowanie sigma SA jest elektronicznie zgodne z EOS, mozna poczytac o dzialajacych konwersjach.
No tak, tyle że znając możliwości Foveona to powiększysz 15mpx do 30mpx w szopie i okaże się że szczegółów jest więcej niż z d3x. Poczekałbym do pierwszych sampli (na które znając sigmę możemy czekać kilkanaście miesięcy nawet), ale szykuje się ładna zabawka do studia i pocztówek.
czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było
Skontaktuj się z nami