Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Fakt, o minutę już sie zaraportowałem, żeby wywalić.

    Powtórzę się - fajnie, że crop 1.5 a nie 1.7 no i wreszcie jakaś sensowna rozdzielczość pliku wyjściowego. Ładną szklarnie można do tego zmontować - 10-20 (8-16) + parę jasnych starszych szkiełk 1.8 między 20 a 28 + 30 1.4 + 50 1.4 + 85 1.4 + 105 + 70-200 OS... Kurde, kompletny, porządny system, spełniający wszelkie zachcianki.
    Ciekawe jak z ceną...

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko rozdzielczosc jest po interpolacji? Tzn faktycznie jest 46/3?

    Pytanie o cene i z 8-16 moze byc fajna zabawka do landszaftow.

  4. #4

    Domyślnie

    Osobliwie dlaczegoś nigdzie nie wspominają o zakresie czułości, co nie jest dobrym prognostykiem. Ale wygląda toto niezwykle kusząco, na oko sądząc powinno toto dostarczać detalu na poziomie średnioformatowych ścianek 20MP...
    Cytat Zamieszczone przez dziki_pl Zobacz posta
    Tylko rozdzielczosc jest po interpolacji? Tzn faktycznie jest 46/3?
    W bayerach też podają rozdzielczość po interpolacji

  5. #5

    Domyślnie

    Nawet gdyby zakres bylby do uzytecznych ISO 400 przy rozsadnej cenie.
    W mojej sciance mam natywne ISO25 a max czyli 200 nie wyglada juz dobrze, wiec uzyteczne 400 byloby mile.
    Gdyby jeszcze DR i jakosc cieni bylaby na poziomie mrozonych ccd to moze byc realna, ciekawa, studyjna alternatywa.
    Ostatnio edytowane przez dziki_pl ; 21-09-2010 o 08:55

  6. #6

    Domyślnie

    To nie jest 46 MPx tylko 15,3 MPx.
    FM3a + Nikkor 50/1.2; M9 + 28/2.8, 50/1.4, 35/1.4; 5D + 50/1.2

  7. #7

    Domyślnie

    To taki fuji w systemie canona
    Mocowanie sigma SA jest elektronicznie zgodne z EOS, mozna poczytac o dzialajacych konwersjach.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziki_pl Zobacz posta
    To taki fuji w systemie canona
    Mocowanie sigma SA jest elektronicznie zgodne z EOS, mozna poczytac o dzialajacych konwersjach.
    coś wiecej na ten temat?
    co to znaczy, że zgodny z eos?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yggdrassill Zobacz posta
    coś wiecej na ten temat?
    co to znaczy, że zgodny z eos?
    Sigma uzyla protokolu EOS do swojego bagnetu, liczba pinow tez sie zgadza.
    Montujac obiektyw canona do sigmy dziala wszystko poza stabilizacja.
    Oczywiscie by zamontowac trzeba przerobic mechanicznie bagnet, ale sa speclialisci ktorzy to uczynili.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez acidjazz Zobacz posta
    To nie jest 46 MPx tylko 15,3 MPx.
    No tak, tyle że znając możliwości Foveona to powiększysz 15mpx do 30mpx w szopie i okaże się że szczegółów jest więcej niż z d3x. Poczekałbym do pierwszych sampli (na które znając sigmę możemy czekać kilkanaście miesięcy nawet), ale szykuje się ładna zabawka do studia i pocztówek.
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •