Nie wiem czy oglądacie, ale ....
jest nieźle![]()
Szukaj
Nie wiem czy oglądacie, ale ....
jest nieźle![]()
D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5
obie druzyny sa na boisku![]()
eerf ylf llahs i, dog eb llahs i
To jaja są jakieś,w pracy jestem i wynik śledzę na onecie "akcja po akcji ".
kurde juz 1-2
Ale błąd... i bramka do szatni
2-2 juz : o
Gdzie można oglądać? Jest jakaś transmisja w tv?
Skontaktuj się z nami