http://www.desc.dla.mil/ - wejdźcie na tą rządową stronę USA i wpiszcie "porkythepig" na klawiaturze
mała zdziwka ;D
Szukaj
http://www.desc.dla.mil/ - wejdźcie na tą rządową stronę USA i wpiszcie "porkythepig" na klawiaturze
mała zdziwka ;D
Jestem wesoły Romek........ Dobre
![]()
nooo fajowe
A czemu "Agnecy"? W tytule?
Krzysztof Paszkiewicz
ja kilka razy to wpisałem, i w końcu się pokazało...warto zobaczyć![]()
Strona nie dziala?
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Skontaktuj się z nami