Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Nikon D3100!

  1. #21

    Domyślnie

    "Co z tego ze sprzetu fura jak fotograf dupa", moim zdaniem serie Dxxxx, to taka dobra propozycja entry level dla amatorów która musi byc na rynku. Sam miałem taką D40 jedyne czego brakuje to sprzegło. Pamietam jak patrzyłem z zazdrością jak ktos podpina 50 1.8. Zamiast live view, ruchomego ekranu i wszystkich podobnych wodotrysków lepszą opcją było by sprzegło a radocha z 50tki i innych słoików na śrubke nieporównywalna.
    D700 + 35 & 85
    D610 + 28 & 50

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek87 Zobacz posta
    "Co z tego ze sprzetu fura jak fotograf dupa"

    To powiedzenie brzmi tak: "Co z tego, że sprzętu kupa jak fotograf dupa"
    MISTER
    ------------------------------------

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Squier Zobacz posta
    Widzisz różnicę między D60 i D80 (oczywiście chodzi o jakość zdjęć)?
    W jakości zdjęć nie bardzo W wygodzie użytkowania, w ergonomii, w możliwościach (choćby CLS).... już widać różnicę ogromną. No ale kto co lubi to ma
    D80 + N50 1.8 + Nissin Di622
    www.zdjeciaslubne.za.pl; Drugie hobby http://www.zegarmistrzwroclaw.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mister Zobacz posta
    To powiedzenie brzmi tak: "Co z tego, że sprzętu kupa jak fotograf dupa"
    A nie " Na nic sprzętu kupa, jak fotograf dupa"?
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  5. #25

    Domyślnie

    Zaczynam powoli się zastanawiać nad wymianą mojego staruszka D70s, ale kompletnie nie mam pojęcia na jaki bo trudno o jego następce..
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ska Zobacz posta
    Zaczynam powoli się zastanawiać nad wymianą mojego staruszka D70s, ale kompletnie nie mam pojęcia na jaki bo trudno o jego następce..
    Ja niedawno wymieniłem na D200. Jak ma być nówka to D90, D300s, D700, D3s lub D3x
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  7. #27

    Domyślnie

    Ja także wymieniłem co prawda D80 na D200 i jestem bardzo zadowolony.
    Ciężko teraz znaleźć D200 z małym przebiegiem i w miarę dobrym stanie.

  8. #28

    Domyślnie

    Jezeli ze starego lustra nie osiagamy 100% jego mozliwosci, a nie mamy pomyslow na nowe kadry, to na nowszym lustrze bedzie to samo.
    100% w dzisiejszych czasach i przy możliwościach korpusów to totalna abstrakcja
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  9. #29

    Domyślnie

    D200 jest dla mnie nieproporcjonalnie drogi, pomimo że jest to dobra pucha to jednak w tej cenie jest dla mnie osobiście lekko nie opłacalny. Poważnie zaczynam rozmyślać opcje typu canon 30D
    D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
    Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /

  10. #30

    Domyślnie

    Za dużo mpxl... Mało obiektywów w szczególności te amatorskie nie mają zdolności rozdzielczej na poziomie 14. A co do tych obiektywów to 24-105 f4 jeżeli będzie tak dobry jak ten Canonowski to było by miło A 85 .14 to czy za silnik warto płacić 2k więcej? Skoro starszy jest wspaniale zrobiony.
    http://rafalec.digart.pl/
    Nikon D5K || 6 razy Nikkor || Nissin

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •