"Co z tego ze sprzetu fura jak fotograf dupa", moim zdaniem serie Dxxxx, to taka dobra propozycja entry level dla amatorów która musi byc na rynku. Sam miałem taką D40jedyne czego brakuje to sprzegło. Pamietam jak patrzyłem z zazdrością jak ktos podpina 50 1.8. Zamiast live view, ruchomego ekranu i wszystkich podobnych wodotrysków lepszą opcją było by sprzegło
a radocha z 50tki i innych słoików na śrubke nieporównywalna.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami