Wielkie dzięki za opinie Panowie!
Po namyśle zdecydowałem nabyć drogą zakupu 2 sztuki Sandisków Extreme III 4GB lub 8GB.
POZDRAWIAM!
Daro
Szukaj
Wielkie dzięki za opinie Panowie!
Po namyśle zdecydowałem nabyć drogą zakupu 2 sztuki Sandisków Extreme III 4GB lub 8GB.
POZDRAWIAM!
Daro
Jak ja kupowałem to 8 GB Extreme III 20 MB kosztowała 150 zł, a dwie 4 GB Extreme III 20 MB 200 zł.
8 GB mieści chyba z 500 rawów więc na tygodniowy wyjazd spokojnie starcza.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
"Swoje skrzydła rozwiną one dopiero przy współpracy z lustrzanką Nikon D90 i nadchodzącym czytnikiem ImageMate Multi-Card USB 2.0 Reader/Writer - wówczas prędkość zapisu/odczytu może sięgnąć 30 MB/s. "
"Dzięki temu, jak twierdzi producent..."
http://www.optyczne.pl/1209-nowo%C5%...ikona_D90.html
Widziałem też coś podobnego na stronie albo sandisca albo nikona. Nie pamiętam dokładnie na której bo interesowałem się tym ponad rok temu jak kupowałem D90.
Ostatnio edytowane przez Fortaigne ; 01-07-2010 o 19:47
_________________________________________________
Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.
Opis jest z roku 2008 więc jest duża szansa że D5000 skoro przejął dużo rozwiązań (wraz z matrycą) z D90 też pewnie ma te same możliwości.
Już zaczynam szukać może znajdę coś ciekawego wtedy będzie sens inwestowania w szybkie karty
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
Napisano że do 30 MB więc równie dobrze może być nieco mniej, ale według tego co piszą powinna być różnica między kartą 20 a 30. Sam nie sprawdziłem, gdyż rzadko robię w serii i zwykły Kingston mi w zupełności wystarcza. Ale obiło mi się takie coś o uszy więc warto sprawdzić![]()
Ostatnio edytowane przez Fortaigne ; 01-07-2010 o 20:14
_________________________________________________
Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.
Skontaktuj się z nami