Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Blenda

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    116

    Domyślnie Blenda

    przymierzam się do zakupu blendy i stąd moje pytanie. fotografować mam parę młodą w plenerze i chciałbym wykorzystać blendę do tego celu aby równomiernie ich oświetlić. jakie wymiary blendy będą najwłaściwsze i jaki kolor. z góry dziękuję za podpowiedzi. na szukajce nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie...
    pozdrawiam
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  2. #2

    Domyślnie

    jesli cale postacie to im wieksza tym lepiej
    co do koloru to biala da ci naturalne oswietlenie, srebrna troszke ochlodzi (ale nieduzo)
    zlota ociepli (sporo)
    zainwestuj najlpeiej w 5w1 to przy okazji bedziesz mial jeszcze dyfuzor i czarna zastawke (tez przydatne w fotografii plenerowej)

  3. #3

    Domyślnie

    Najtaniej na e-bayu /jakieś 50%/. Tylko trzeba czekać z 2 tygodnie. Chińszczyzna w miarę się sprawdza i nie ma płaczu jak się rozleci.
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    Tylko EBAY. Rodak zedrze z Ciebie 200% ceny. 180cm powinna wystarczyć. Zainwestuj w blendę 5in1 i będziesz miał wszystkie potrzebne płaszczyzny.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    116

    Domyślnie

    dzieki za sugestie. temat do zamknięcia.pozdrawiam
    D 700 / D 300 MB D10 -T 17-50/2.8 N 85/1.8 N 50/1.8 SB 800

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    Tylko EBAY. Rodak zedrze z Ciebie 200% ceny. 180cm powinna wystarczyć. Zainwestuj w blendę 5in1 i będziesz miał wszystkie potrzebne płaszczyzny.
    Panowie wertuje ebay-a od miesiaca poniewaz szukuja sie wieksze zakupy i nie widze az takiej roznicy!
    Blenade 5in1 190cm kupiułem 10zł drozej w łodzi. Boomy, zawieszenie teł. statywy itp. sa niewiele tansze niz w PL (takich rzeczy poszukuje)
    Jesli sie myle poprawcie mnie bo nie rozumiem skad macie takie ceny...???
    ________________________________________________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •