Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    155

    Domyślnie

    u mnie w ta torbe weszlo: d90 + s85/1.4 | 35/1.8 | 50/1.8 | 70-200/2.8 | sb-900 | sb-800
    wszystkie obiektywy z tulipanami odwrotnie, jeszcze jest miejsce ;]

    body z zapietym 70-200 nie ma mowy, samo 70-200 lekko wystaje ale torba sie spokojnie zasuwa/zapina
    Sb900

  2. #12

    Domyślnie

    macie moze porownanie tej seri reporter do seri torb magnum. Czy roznica w cenie jest adekwadna do jakosci/funkcjonalnosci ?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Paśnik Zobacz posta
    Pomieści, spokojnie (...) Ogólnie fajna torba, możesz nawet o d200 pomyśleć, ale trzebaby poprzymierzać

    Watpie zebys zmiescil w reporterze d300 70-200/2.8.
    Mam reportera d200, ale sprawdzilam przed momentem na stronie lowe i wysokosc zarowno reportera d200, jak i d300 jest taka sama - 19.5cm, i ladujac w pionie 70-200 wystaje ponad torbe uniemozliwiajac jej zapiecie zamkiem. Mowa oczywiscie o szkle niepodpietym do body, a wlozonym pionowo do torby (jak cos moge podrzucic zdjecia i pokazac jak to wyglada).
    Ostatnio edytowane przez Zuzus ; 24-06-2010 o 17:23
    d700

  4. #14

    Domyślnie

    ooo jeszcze dyskutujecie Mam tego reportera D300 AW od dwóch dni i pomieści wszystko co chciałem plus nawet sigme 50mm jeszcze włożyłem. Faktycznie jest ciasno i na styk, ale ja się cieszę, że mi to weszło i oto mi chodziło. Problem największy jaki wystąpił to D3s i N24-70 z tulipanem przez co zamek zamykam na styk. 70-200 leży włożony obok i jest ok.

    Gdyby to miała być moja główna torba na wymieniony sprzęt to jestem na NIE, ale mi spełnia zadanie więc jestem na TAK. Co do samej torby to wykonanie rewelacyjne i mam wrażenie, że jest nawet lepiej wykonana niż moja duża 650 AW tylko brak płaszczyka przeciwdeszczowego. Nie zawiodłem się na Lowepro i jestem bardzo zadowolony

    Dziękuję za uwagę i polecam.
    Nikoś D5 | D3s | D300 | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | N85 1.4 | S50 1.4 | Z16 2.8 fish | N300 2.8| SB-900 | SB-800 |

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pafelek Zobacz posta
    (...) AW tylko brak płaszczyka przeciwdeszczowego. Nie zawiodłem się na Lowepro i jestem bardzo zadowolony

    Dziękuję za uwagę i polecam.
    Pomacaj sobie dno torby, tam powinien być pokrowiec

  6. #16

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Paśnik Zobacz posta
    Pomacaj sobie dno torby, tam powinien być pokrowiec
    hehe faktycznie jest Czlowiek powsadzal graty i juz mu do szczescia nic nie brakowalo. Gdzies na fotce widzialem, ze byl ten pokrowiec, ale go nawet nie szukalem.

    Dzieki Przemek bo jak znam zycie to moze po roku kapnalbym sie ze jest ten pokrowiec. Czlowiek nidy nie wie jaka go pogoda spotka wiec moze sie przydac. To jednak Lowepro i wszystko jest jak nalezy
    Nikoś D5 | D3s | D300 | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | N85 1.4 | S50 1.4 | Z16 2.8 fish | N300 2.8| SB-900 | SB-800 |

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Watpie zebys zmiescil w reporterze d300 70-200/2.8.
    Mam reportera d200, ale sprawdzilam przed momentem na stronie lowe i wysokosc zarowno reportera d200, jak i d300 jest taka sama - 19.5cm, i ladujac w pionie 70-200 wystaje ponad torbe uniemozliwiajac jej zapiecie zamkiem. Mowa oczywiscie o szkle niepodpietym do body, a wlozonym pionowo do torby (jak cos moge podrzucic zdjecia i pokazac jak to wyglada).
    Cytat Zamieszczone przez pafelek Zobacz posta
    70-200 leży włożony obok i jest ok.
    Hmm.. Ciekawa sprawa, bo patrzac na to co pisza na stronie Lowepro zarówno moja d200 jak i Twoja d300 maja taka sama wysokosc (http://www.torbylowepro.pl/torby/low...r-d300-aw,400s i http://www.torbylowepro.pl/torby/low...r-d200-aw,399s) a u mnie 70-200 wystaje sporo ponad torbe, i po zasunieciu zamka (co nie jest bezproblemowe) szklo naprawde "przebija" sie przez klape torby. Ale moze d300 jest jednak wyzsza niz d200.. No nic, w sumie to nie istotne Grunt, ze Tobie pafelek torba pasi
    Podrzucam zdj jak u mnie to wyglada:
    d700

  8. #18

    Domyślnie

    Spać nie mogę więc poranna sesja

    Zuzus u mnie wygląda podobnie co uważam, że te wystawanie nie przeszkadza



    problem zaczyna się po włożonym D3s + 24-70 z nałożonym tulipanem





    Na styk ale zamyka się i daje rade




    tutaj widać, że puszka odstaje a po 70-200 praktycznie śladu nie ma więc to nie problem te odstawanie w moim przypadku bo tutaj odstaje puszka i to pewnie dlatego mi nie przeszkadza.




    bonusik pełna lowepro 300AW i pusta 650AW




    do tej 650AW wchodzi puszka + 70-200 + nałożony tulipan i nie odstaje ale to już inna bajka
    Nikoś D5 | D3s | D300 | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 | N85 1.4 | S50 1.4 | Z16 2.8 fish | N300 2.8| SB-900 | SB-800 |

  9. #19

    Domyślnie

    pafelek Grunt, ze torba Tobie pasi, bo o to chodzilo.
    faktycznie 70-200 wystaje tak samo .
    Swoja droga ja tam nie wsadzam szkiel "dekielkiem" do dolu od kiedy dekielek wbil mi sie w filtr i rozbil go w drobny mak, choc z drugiej strony wydaje sie to byc praktyczniejsze, bo wyciegasz szklo z torby bagnetem do gory i siup od razu podpinasz.
    d700

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •