Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nikon w RPA

  1. #1

    Domyślnie Nikon w RPA

    W końcu jakas równowaga w przyrodzie

    Photographers take pictures during the Group A first round 2010 World Cup match between South Africa and Mexico on June 11, 2010. (ROBERTO SCHMIDT/AFP/Getty Images) #
    Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Faktycznie. Więcej żółtego w tle

  3. #3

    Domyślnie

    szczesliwcy, ktorzy rok temu (lub wczesniej) dostali rurki, ktore chcieli...

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Faktycznie. Więcej żółtego w tle
    no, ale za to czerwone paski sie w tle zalapaly. nie do konca poprawnie, bo diabli wiedza po co na krzyz, no ale...

    EDIT: to ten Roberto Schmidt? http://cpn.canon-europe.com/content/...p_awards_08.do
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 15-06-2010 o 11:09

  4. #4

    Domyślnie

    To lepsze, z tej samej historyjki

    Photographers are led onto the field before the 2010 World Cup opening match between South Africa and Mexico at Soccer City stadium in Johannesburg June 11, 2010. (REUTERS/David Gray) #
    N

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    jak bydło na wypasie
    A pozniej pyta jeden foto drugiego: jak bylo w RPA?
    Na wypasie.

  7. #7

    Domyślnie

    zauważyłem, że z powodu potwornego ścisku za reklamami kolesie ściągają osłony przeciwsłoneczne - nie zasłaniają sobie widoku
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #8

    Domyślnie

    wiekszosc to 300/2.8 i 400/2.8 z nikonów? tak?

  9. #9

    Domyślnie

    stawiam raczej na 400, 200-400 i 600
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #10

    Domyślnie

    Nikon Detrójkami wprowadził upragnioną równowagę w "ekosystemie" oby ta zmiana wyszła wszystkim użytkownikom na dobre , jakby to powiedzieć w nowomowie "świat reporterów już nie jest opanowany przez rasistów , stał się multikulti"

    Nigdy nie myślałem że takie bluźnierstwa przejdą mi przez gardło
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •