Nie mogę się nasłuchać tej nowo odkrytej grupy. Polecam nie tylko fanom rocka progresywnegoSzok, że za 20zł można kupić kawał dobrej muzyki na oryginalnym krążku
http://www.myspace.com/acutemind
to tyleTak, żeby oderwać wszystkich od mistrzostw świata :
pzdr
goblinos
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami