Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Acute Mind

  1. #1

    Domyślnie Acute Mind

    Nie mogę się nasłuchać tej nowo odkrytej grupy. Polecam nie tylko fanom rocka progresywnego Szok, że za 20zł można kupić kawał dobrej muzyki na oryginalnym krążku

    http://www.myspace.com/acutemind

    to tyle Tak, żeby oderwać wszystkich od mistrzostw świata :

    pzdr
    goblinos
    Fuji

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goblinos Zobacz posta
    ...Tak, żeby oderwać wszystkich od mistrzostw świata :
    Jakich mistrzostw?

    Edit:
    Zobaczyłem sąsiedni wątek - już wiem

  3. #3

    Domyślnie

    Boooooomba! Już zamawiam płytkę. Kolega z pracy się ucieszy- jest wielkim fanem Riverside i często wypytuje czy w Polsce nie ma więcej ciekawych kapel.

    Edit: kupię w mediamarkt jak będę w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Boryszuk ; 13-06-2010 o 10:05
    Pursue happiness with diligence

  4. #4

    Domyślnie

    Fajne fajne. Ja dostane niedługo płytę Osada Vida, to zobaczymy co to jest warte.

  5. #5

    Domyślnie

    Dobre! Chyba trzeba będzie zdobyć płytkę
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo dobre :P zamówiłem właśnie CD, a najlepsze jest to, że bedę na ich koncercie 10.07 w Świdniku
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  7. #7

    Domyślnie

    Fajna impreza zapowiada się też w sierpniu w Gniewkowie, między innymi będzie Acute Mind i to za free
    Chętnie bym pojechał ale niebawem rodzi mi się dzidzia i ciężko się bedzie wyrwać... Ale kto wie, może się uda
    Fuji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •