Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80
  1. #1

    Domyślnie Samsung Omnia II

    Witam,
    stoję przed zakupem telefonu o szerokich możliwościach. Były podobne dyskusje, ale wiadomo, ze fajnie jak ktoś osobiście podejdzie do mojego problemu.

    Otóż telefon potrzebny do odbierania maili, przeglądania na szybko stron internetowych przez wbudowany WiFi (dostęp do sieci bezprzewodowej).
    Poza tym, niezły aparat się przyda, ale nie aż tak koniecznie. Dobry dźwięk, na pewno.
    Fajnie też czasem jakiś film w podróży długiej obejrzeć.
    iPhone odpada.

    Zastanawiam się czy kupić taki telefon czy w tej samej cenie kupić może netbooka?
    Koszt, około 1000zł.

    W grę wchodzi też Nokia N97 mini, ale bardziej skłaniam się do Omni - ze względu na Windowsa.
    Używanie komunikatorów, w tym najchętniej Skype bardzo porządane.
    Hm, jak coś mi się przypomni, to do piszę

    Pozdrawiam
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  2. #2

    Domyślnie

    A dlaczego iPhone odpada?... teraz będzie 4G więc może warto pomyśleć ale jeśli nie to ja bym Omnie II brał
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  3. #3

    Domyślnie

    też mi się podoba N97 mini, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym modelem?
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #4

    Domyślnie

    ja bym wzial HD2 (czytaj wzialem
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  5. #5

    Domyślnie

    Jak korzystasz z usług google (mail, kalendarze, picassa itd.) to imho android będzie błogosławieństwem.

    HTC Desire
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcogk Zobacz posta
    A dlaczego iPhone odpada?... teraz będzie 4G więc może warto pomyśleć ale jeśli nie to ja bym Omnie II brał
    cena - 3G troche lipa, jak go oglądałem, a 3gs to już nie ta cena... poza tym, Windows Phone daje wiele więcej możliwości - tak mi się wydaje, niż korzystanie z iAplikacji xD od iApple

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    ja bym wzial HD2 (czytaj wzialem
    chodzi o Omnię HD ? (nie słyszałem o Omni HD 2)

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    Jak korzystasz z usług google (mail, kalendarze, picassa itd.) to imho android będzie błogosławieństwem.

    HTC Desire
    fakt... ale cenka trochę poza moim budżetem (zniszczył go już D700 ze szklarnią, wkrótce zniszczy bardziej Golf VI GTD )
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  7. #7

    Domyślnie

    Najprawdopodobniej chodziło HYPERowi o HTC HD2, swoją drogą też rozważałem zakup tegoż gadżetu.
    D600

  8. #8

    Domyślnie

    A ja i tak bym sie skłaniał ku iPhonowi mam od roku i naprawde swietny telefon na początku też podchodziłem scepytcznie ( cena, aplikacje ) ale teraz nie zamieniłbym na inny telefon i nastepny bedzie napewno też iPhone ( w czercu wchodzi 4G ) ale każdy ma inny gust i wymagania
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mu2yk Zobacz posta
    Najprawdopodobniej chodziło HYPERowi o HTC HD2, swoją drogą też rozważałem zakup tegoż gadżetu.
    no to niestety też wykracza poza budżet :S

    ah, zapomniałem dodać, że nawigacja - najważniejszy chyba element (z mocowaniem do auta + zasilanie)
    podobno Omnia II daje rade (można wgrać różne mapy) - ale jak to się ma do N97 (mini)
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  10. #10

    Domyślnie

    W NOKIA'ch masz teraz od niedawna ONIMaps.

    Pozdr
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •