Witam,
stoję przed zakupem telefonu o szerokich możliwościach. Były podobne dyskusje, ale wiadomo, ze fajnie jak ktoś osobiście podejdzie do mojego problemu.
Otóż telefon potrzebny do odbierania maili, przeglądania na szybko stron internetowych przez wbudowany WiFi (dostęp do sieci bezprzewodowej).
Poza tym, niezły aparat się przyda, ale nie aż tak koniecznie. Dobry dźwięk, na pewno.
Fajnie też czasem jakiś film w podróży długiej obejrzeć.
iPhone odpada.
Zastanawiam się czy kupić taki telefon czy w tej samej cenie kupić może netbooka?
Koszt, około 1000zł.
W grę wchodzi też Nokia N97 mini, ale bardziej skłaniam się do Omni - ze względu na Windowsa.
Używanie komunikatorów, w tym najchętniej Skype bardzo porządane.
Hm, jak coś mi się przypomni, to do piszę![]()
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami