Witam,
mam pytanie do osób z doświadczeniem w temacie. Jakie ubezpieczenie warto wybrać, na co zwrócić uwagę w tym zakresie? W ofercie wypożyczalni aut widziałem takie opcje jak ubezpieczenie z wkładem własnym, bez wkładu własnego, z dodatkową opcją na szyby, koła i sprzęgło. Tu wszystko rozumiem. Natomiast za bardzo nie mogę rozkminić opcji jakiegoś super wypas ubezpieczenia, bo nikt nie chce się przyznać co ono obejmuje (albo ja nieudolnie czytam). Generalnie chciałbym wypożyczyć auto i nie martwić się, że jak mi je ukradną/obrabują, czy ktoś we mnie przywali, to będę musiał cokolwiek z własnej kiesy płacić. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
pzdr,
M.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami