Kupiłem na E-bayu SD-9 okazało się że niesprawne, dałem elektronikowi w pracy stwierdził, że termik walnięty spiął bez niego, czy bezpiecznie idzie tego używać ? choć zapewne wrodzona ciekawość sprawi, że po powrocie do domu osobiście sprawdze
Po co w środku termik ? do pomiaru temp. baterii ? bo w okolicach baterii był zlokalizowany.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami