Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
Szukaj
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-05-2010 o 13:53 Powód: pis. ("z nad")
widocznie super sie tam bawisz skoro juz od rana na forum siedzisz
Udanego urlopu!!
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
Wakacje wakacjami a nawyki zostają
Słońca.
Podpis zgodny z regulaminem forum
Tylko pogoda Ci nie dopisuje,mieszkam w Grzybowie to zaledwie 5 km.od Dzwiżyna.Pozdrawiam i słoneczka życzę.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Uwielbiam Dźwirzyno !
Zresztą gdzie tylko można to je promuje:
http://forum.nikoniarze.pl/showpost....9&postcount=55
Nie zapomnij o wędzarenkach!!!
A co do Grzybowa to... Jarekf34 - Ty już wiesz co![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Zabawa jest przednia. Już kilka udanych fotek zrobiłem. Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór.![]()
Pozostaje życzyć dobrej pogody !
A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ?
Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf....![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-05-2010 o 13:54 Powód: pis.
Pewnie, że będzie ciepło!
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Skontaktuj się z nami