Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
Szukaj
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-05-2010 o 13:53 Powód: pis. ("z nad")
widocznie super sie tam bawisz skoro juz od rana na forum siedzisz
Udanego urlopu!!
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
Wakacje wakacjami a nawyki zostają
Słońca.
Podpis zgodny z regulaminem forum
Tylko pogoda Ci nie dopisuje,mieszkam w Grzybowie to zaledwie 5 km.od Dzwiżyna.Pozdrawiam i słoneczka życzę.
D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /
Uwielbiam Dźwirzyno !
Zresztą gdzie tylko można to je promuje:
http://forum.nikoniarze.pl/showpost....9&postcount=55
Nie zapomnij o wędzarenkach!!!
A co do Grzybowa to... Jarekf34 - Ty już wiesz co![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Zabawa jest przednia. Już kilka udanych fotek zrobiłem. Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór.![]()
Pozostaje życzyć dobrej pogody !
A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ?
Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf....![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-05-2010 o 13:54 Powód: pis.
Ciepło to już jest coponiektórym.
Znajomi właśnie uznali, że skoro przez ostatnie 2 noce wypompowywali wodę z piwnicy, a ona i tak zalała im piętro, to jest to o kant d*** potłuc i wyjechali do hiszpanii.
I tam, z plaży będą walczyć o wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela, co potrwa pewnie chore miesiące.
Więc, wiecie, rozumiecie, inni mają gorzej.
Swoją drogą -- znów zaczną być aktualne dowcipy:
- O, cześć stary. Jak Ci się powodzi?
- A, wiesz, nie przelewa się...
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
Niestety to mnie skutecznie odstrasza od polskiego morza - nieprzewidywalna i kiepska pogoda i pijaństwo w ośrodkachOczywiście przeciwnikiem Bałtyku nie jestem - ale prawde mówiąc jesli mam np 2-3-4 tyg na wypoczynek przez duże W w roku - to wybiore wypoczynek. Czyli nie polskie morze
Natomiast w inne pory roku to jak najbardziej. Takich plaż to nie ma nigdzie - no, prawie nigdzie.
-------
Ot taki głos niezadowolenia wśród tego miodu![]()
Pewnie, że będzie ciepło!
Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
Skontaktuj się z nami