Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Pozdrowienia znad morza...

    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów znad Polskiego Bałtyku z miejscowości Dźwirzyno. Cieszę się, że tu jestem, już tak dawno nie widziałem naszego pięknego morza.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-05-2010 o 13:53 Powód: pis. ("z nad")

  2. #2

    Domyślnie

    widocznie super sie tam bawisz skoro juz od rana na forum siedzisz
    Udanego urlopu!!
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #3

    Domyślnie

    Wakacje wakacjami a nawyki zostają
    Słońca.
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    Tylko pogoda Ci nie dopisuje,mieszkam w Grzybowie to zaledwie 5 km.od Dzwiżyna.Pozdrawiam i słoneczka życzę.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  5. #5
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Uwielbiam Dźwirzyno !

    Zresztą gdzie tylko można to je promuje:
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....9&postcount=55

    Nie zapomnij o wędzarenkach!!!

    A co do Grzybowa to... Jarekf34 - Ty już wiesz co
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  6. #6

    Domyślnie

    Zabawa jest przednia. Już kilka udanych fotek zrobiłem. Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór.

  7. #7

    Domyślnie

    Pozostaje życzyć dobrej pogody !

    A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ?
    Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf....
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-05-2010 o 13:54 Powód: pis.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    A propos pogody to załamka, czy w tym roku w ogóle będzie "ciepło" ?
    Człowiek czekał całą zimę na wiosnę i lato, a tu taki syf....
    Ciepło to już jest coponiektórym.
    Znajomi właśnie uznali, że skoro przez ostatnie 2 noce wypompowywali wodę z piwnicy, a ona i tak zalała im piętro, to jest to o kant d*** potłuc i wyjechali do hiszpanii.

    I tam, z plaży będą walczyć o wypłatę odszkodowania od ubezpieczyciela, co potrwa pewnie chore miesiące.

    Więc, wiecie, rozumiecie, inni mają gorzej.
    Swoją drogą -- znów zaczną być aktualne dowcipy:

    - O, cześć stary. Jak Ci się powodzi?
    - A, wiesz, nie przelewa się...
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gilvhs Zobacz posta
    Dzisiaj idę po wędzoną rybkę do wódeczki będzie na wieczór.
    Niestety to mnie skutecznie odstrasza od polskiego morza - nieprzewidywalna i kiepska pogoda i pijaństwo w ośrodkach Oczywiście przeciwnikiem Bałtyku nie jestem - ale prawde mówiąc jesli mam np 2-3-4 tyg na wypoczynek przez duże W w roku - to wybiore wypoczynek. Czyli nie polskie morze Natomiast w inne pory roku to jak najbardziej. Takich plaż to nie ma nigdzie - no, prawie nigdzie.
    -------
    Ot taki głos niezadowolenia wśród tego miodu

  10. #10
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Pewnie, że będzie ciepło!
    Przełom lipca i sierpnia nad polskim morzem będzie genialny.
    Zakład? Mam wolną stówkę i chętnie ją sklonuję
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •