Mam taki problem
potrzebuje sciagnac jedno zdjecie z DIGART
oczywiscie nie w celu chamskiego wykorzystania
wiecie jak to zrobic ? autor nie odpowiada na maila a mam malo czasu![]()
prosze o pomoc
z gory dziekuje
Szukaj
Mam taki problem
potrzebuje sciagnac jedno zdjecie z DIGART
oczywiscie nie w celu chamskiego wykorzystania
wiecie jak to zrobic ? autor nie odpowiada na maila a mam malo czasu![]()
prosze o pomoc
z gory dziekuje
POZDROWIENIA
'' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek
pewnie pójdę siedzieć za współudział, ale trudno...
Print Scrn
szuka sie w zrodle strony linka, ale nie pamietam juz gdzie.
latwo to znalezc.
eerf ylf llahs i, dog eb llahs i
Napisać do autora i poprosić o przesłanie (?)![]()
Za nelchael-em.
Prawy przycisk myszy, "pokaż źródło strony", ctrl+f i wyszukanie pierwszego z brzegu "jpg". Znajdziesz u samej góry kodu linijkę <link rel="image_src" href="http://digart.img.digart.pl/data/img/volX/XX/XX/download/adres_poszukiwanego_zdjecia.jpg" />
Voilà!
pokaz zrodlo jest w kazdej przegladarce.
eerf ylf llahs i, dog eb llahs i
Skontaktuj się z nami