witam,
pstryknąłem już około 1 tys fotek od zakupu tego aparatu i stwierdzam że jest OK jak na swoją cenę.
Mam tylko pytanie czy są jakieś sposoby aby jeszcze bardziej wyostrzyć zdjęcia ?
w ustawieniach mam ostrość na +8 i wydaje mi się że jeszcze nie ostrzy ma maxa jak np. Canon,
czy jest możliwy np. upgrade firmware lub coś podobnego?
Zrobiłem sobie dla sprawdzenia kilkanaście odbitek 15x21 i ostrość uzyskana jest na poziomie dobrym średnim.
Może to wina obiektywu kitowego?
----------
D3000 + 18-55 VR
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami