Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Plecak Case Logic SLRC-4

    Witam wszystkich


    Czy ktoś używa tego cudeńka ?

    http://allegro.pl/item150191007_plec...p_zobacz_.html


    Nigdy nie byłem zwolennikiem plecaków ale coraz częściej musze targać ze sobą i laptoka i aparat więc rozglądam się za czymś ciekawym

    Szukałem go przed świętami w sklepach żeby sprawdzić jak dobrze usztywniona jest komora na laptopa ale niestety nie znalazłem żadnego. Więc czekam na jakieś opinie


    pozdrawiam
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  2. #2
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    tego...nie, ale tego tak
    http://allegro.pl/item152928795_plec..._prezent_.html
    szczegóły na mojej stronie
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    tego...nie, ale tego tak
    http://allegro.pl/item152928795_plec..._prezent_.html
    szczegóły na mojej stronie
    zastanawiam się właśnie pomiędzy tymi dwoma ale na razie case logic przemawia do mnie osobną kieszenią na body
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  4. #4

    Red face jest świetny

    Mam ten plecak od 4 miesięcy jest rewelacyjny...niestety kupiłam go troszke drożej niż jest wystawiony an allegro buu...,z boku masz miejsce na lampe, kabelki, z tyłu na laptoka, aparat na górze i obiektywy w części dolnej. Bardzo solidny i wygodny. polecam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pelamka Zobacz posta
    Mam ten plecak od 4 miesięcy jest rewelacyjny...niestety kupiłam go troszke drożej niż jest wystawiony an allegro buu...,z boku masz miejsce na lampe, kabelki, z tyłu na laptoka, aparat na górze i obiektywy w części dolnej. Bardzo solidny i wygodny. polecam
    Dzięki, udało mi się go dorwać dzisiaj w MM to go sobie obmacałem i byłem mile zaskoczony jego sztywnością Jutro pojadę do Wesołej go kupić bo w mediamarkt kosztuje 350zł
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  6. #6
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KJO Zobacz posta
    zastanawiam się właśnie pomiędzy tymi dwoma ale na razie case logic przemawia do mnie osobną kieszenią na body
    z tym, że to tylko jedno body...do fomei wejdą 2, a nawet trzy i do tego długie szkła...ja trzymałem nawet sigmę 400, która wielka i ciężka jest
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    z tym, że to tylko jedno body...do fomei wejdą 2, a nawet trzy i do tego długie szkła...ja trzymałem nawet sigmę 400, która wielka i ciężka jest

    To jest fakt niezaprzeczalny. Można powiedziec że ten caselogic to mikrus jest przy fomei jest. Jednak ja potrzebuje bardziej czegoś w co wrzuce aparat, dwa - trzy szkła, lampe, karty, baterie i laptopa. Pojade na drugi koniec polski, zrobie zdjęcia i wróce więc mi bardziej na poręczności zależy niż na wielkości
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  8. #8
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    wiesz...ja jak jadę na 2 koniec polski, to zabieram nova 5 + fomei, a wolnego miejsca i tak nie zostaje wiele
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    wiesz...ja jak jadę na 2 koniec polski, to zabieram nova 5 + fomei, a wolnego miejsca i tak nie zostaje wiele



    Zapomniałem napisać że przez tą polskę jade tylko po to żeby zrobić podczs wywiadu kilka zdjęć i tyle Bo fakt jak normalnie się ruszam to z Warszawy w celach wypoczynkowo plenerowych to pedantycznie wszystko wkładam do cese'ów a w torbie jadą tylko kable i ładowarki
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Tekla
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tipton/Black Country
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pelamka Zobacz posta
    Mam ten plecak od 4 miesięcy jest rewelacyjny...niestety kupiłam go troszke drożej niż jest wystawiony an allegro buu...,z boku masz miejsce na lampe, kabelki, z tyłu na laptoka, aparat na górze i obiektywy w części dolnej. Bardzo solidny i wygodny. polecam
    A w tą górną kieszeń wchodzi samo body czy body z obiektywem(np.18-70)?
    D200+MB-D200,N 17-55 2.8, SB-900,Zenit 12XP,trochę szkieł M42,mieszek makro,Lowepro CompuTrekker Plus AW, 055XPROB+488RC2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •