Lubie krecic kółkami, oj lubie, ale DLACZEGO po zrobieniu zdjecia nie mozna przekrecic kółka i zmienic ustawien???
chcialbym aby to wygladala tak:
Tryb A, przyslona 5,6 pyk, kółeczko na 8 pyk, potem na 11 pyk itd
lub
Tryb S, czas 1/60 pyk, kółeczko na 1/40 pyk, potem 1/20 itd
czy zmiana ustawien kółkiem jest mozliwa TYLKO po wcisnieciu spustu migawki do polowy! Czy ja cos zle robie???
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami